Телефоны:

Работаем по выезду!

Режим работы:

ПН-ПТ: 9.00 — 19:00
СБ, ВС: 10:00 — 18:00

ITSERVICE

решение любых
компьютерных проблем

Телефоны:

Работаем по выезду!

Режим работы:

ПН-ПТ: 9.00 — 19:00
СБ, ВС: 10:00 — 18:00

Чому ноутбук гальмує?

  Це запитання з часом виникає майже у кожного. Ваш ноутбук вже давно не розкіш, а обов’язковий засіб для роботи, навчання чи відпочинку. І з часом, навіть самий сучасний і дорогий ноутбук може гальмувати. А чому? Є ряд причин.

 

 Перегрівання

 

     Тому що, цей маленький автономний пристрій, який володіє не меншим функціоналом ніж стаціонарний комп’ютер, має дещо меншу продуктивність. Крім того, часте транспортування цього засобу точно йде не на користь його системі охолодження — ще одна з причин “гальмування”. Якщо Ваш ноутбук голосно гуде і постійно нагрівається, наші фахівці радо допоможуть Вам з очищенням системи охолодження та з заміною термопасти. Виконуємо цю послугу максимально оперативно( також при потребі виїжаємо до Вас додому). Щоб вентиляційні отвори менше забруднювалися — не ставте ноутбук на тканину чи пильну поверхню, щоб не погіршувати циркуляцію повітря в системі охолодження.

 

Непотрібний “хлам” в операційній системі

 

  • Декілька одночасно встановлених антивірусників на пристрої. Вони конфліктують між собою та гальмують систему. Тому ставимо лише одну антивірусну програму на ноутбук.
  • Фонові процеси: оновлення програм, автозавантаження системних оновлень, робота плагінів, автоматична архівація тощо. Відключіть усе це: відкрийте диспетчер задач і відключіть автозавантаження марних програм. Будьте уважні і не видаліть, випадково, важливий системний процес! 
  • Громісткі програми та файли, які займають багато місця на диску і не використовуються. Вони мішають системі нормально опрацьовувати дані.
  • Копії видалених файлів. На них система також витрачає зайві ресурси.
  • Застарілі драйвери. Їх оновлення значно пожвавить роботу системи.

       Якщо Ви самостійно, з певних причин, не хочете братися за очищення системи — звертайтесь до ITService, ми ефективно і максимально швидко проведемо очищення системи Вашого ноутбука, що значно покращить його продуктивність.

 

Віруси

 

       І тут не про те, що шахраї можуть вкрасти Ваші особисті дані чи навіть обмежити доступ до пристрою. Віруси — ще одна з причин повільної роботи пристрою. І проблема у тому, що іноді антивірусні програми їх не завжди помічають. Ось ознаки, які допоможуть Вам вирахувати їх присутність самостійно: 

  • Часте гальмування операційної системи;
  • Сайти чи програми, які відкриваються самі по собі;
  • Раптове закінчення місця на жорсткому диску.

Видалити “шкідників” можна спробувати самостійно, але у важких випадках можливо знадобиться перевстановити Windows. Ви завжди можете розраховувати на Ваш ITService.

 

Збільшення продуктивності ноутбука за допомогою комплектуючих

 

Якщо у ноутбука слабкий процесор, застаріла відеокарта чи малий об’єм оперативної пам’яті — то, на жаль, навіть саме глибоке очищення чи дорога термопаста тут не допоможе. Проте, і у цьому випадку, можна покращити роботу Вашого ноутбука збільшивши об’єм оперативної пам’яті. Ця робота дуже клопітка і вимагає досвіду. Тому рекомендуємо звертатися до наших фахівців, для якісного і професійного встановлення додаткових планок пам’яті. 

У фахівців ITService Ви можете не тільки замовити послуги, але і отримати детальну безкоштовну консультацію по підбору комплектуючих. Нам довіряють і нас рекомендують. Довірте і Ви свій ноутбук професіоналам в ITService.

Добавить комментарий

Визвать мастера​
    Викликати майстра