Телефони:

Працюємо по виїзду!

Режим роботи:

ПН-ПТ: 9.00 – 19:00
СБ, НД: 10:00 – 18:00

ITSERVICE

Працюємо по виїзду!

Режим роботи:

ПН-ПТ: 9.00 – 19:00

СБ, НД: 10:00 – 18:00

ITSERVICE

вирішення будь-яких
комп'ютерних проблем

Телефони:

Працюємо по виїзду!

Режим роботи:

ПН-ПТ: 9.00 – 19:00
СБ, НД: 10:00 – 18:00

Список та вартість наших послуг

Послуги ITService

УСТАНОВКА WINDOWS

Установка Windows 7/10/11 з набором програм, драйверами та антивірусом

ЧИСТКА

Виконуємо професійне чищення від пилу ноутбуків та комп’ютерів із заміною термопасти

ДІАГНОСТИКА

Повна діагностика, підбір конфігурації та заміна комплектуючих комп’ютерів та ноутбуків

МОДЕРНІЗАЦІЯ (АПГРЕЙД)

додавання оперативної пам’яті, заміна жорсткого диска на ssd, заміна процесора

ПРИСКОРЕННЯ РОБОТИ IMAC

додавання оперативної пам’яті, встановлення ssd диска, встановлення нової версії macos

ВСТАНОВЛЕННЯ ПРОГРАМ

Графічні редактори, програми для дизайну, відеомонтажу, програми для проектування

ЗБИРАННЯ КОМП'ЮТЕРА

Збираємо комп’ютери під вимоги клієнта з б/в та нових комплектуючих

ПРОДАЖ БУ НОУТБУКІВ

Якісні ноутбуки із США та Європи за доступною ціною з гарантією!

БУХГАЛТЕРІЯ

Налаштування термінального сервера для роботи 1С, встановлення/налаштування Medoc, клієнт-банк

ПРИНТЕРИ

Підключення та налаштування роботи принтерів, сканерів, МФУ та веб-камер

ВИДАЛЕННЯ ВІРУСІВ

Видалення шкідливого ПЗ, банерів блокувальників та встановлення антивірусу

НАЛАШТУВАННЯ РОУТЕРІВ

Виконуємо налаштування будь-яких роутерів з виїздом по місту

МЕРЕЖІ

Виконуємо монтаж та налаштування роботи локальної мережі

IT-АУТСОРСИНГ

Абонентське обслуговування комп’ютерів фірм

ВИЇЗД

Терміновий виїзд фахівця додому чи офісу

Чому вибирають нас

Гарантія якості

Наші фахівці пройшли серйозний відбір та займаються обслуговуванням комп’ютерів професійно. Ми гарантуємо якість наданих послуг.

Ціни

Ціни у наших спеціалістів одні з найнижчих у місті. Ми встановлюємо лише перевірені та робочі версії Windows та програм.

Зручність

Не треба чекати в черзі!
Ми будемо у Вас того ж дня!
Наші майстри виїжджають у всі райони міста, додому чи в офіс та у зручний Вам час!

IT SERVICE

З IT Service ви забудете про всі проблеми з комп’ютерами. За нами нічого не доведеться переробляти. Наші досвідчені фахівці завжди знайдуть оптимальні шляхи вирішення проблеми: максимально надійні, якісні та фінансово доступні. Записуйте наш номер телефону зараз! І якось він Вам обов’язково знадобиться! Фахівці IT Service працюють щодня навіть у вихідні та святкові дні (за бажанням клієнта). Погодьтеся, в наш час цінується не менше, ніж гроші. Ось тому комп’ютерна допомога в Дніпрі від IT Service – це не тільки шанс заощадити фінанси, а й чудова можливість з користю витратити той час, який надасть вашій техніці наш майстер.

наші новини

Політика конфіденційності

Наша компанія приділяє особливу увагу конфіденційності ваших даних. Жодна інформація з вашого гаджета не буде передана третім особам. Ми поважаємо наших клієнтів.

ВІДГУКИ

Главное – оперативно

Кузьменко Ольга, www.samotour.com

Наша компания давно пользуется услугами IT Service, так как задачи всегда выполняется качественно и что самое главное оперативно и с выездом в офис. Компания “САМОТУР” рекомендует 😉

Кузьменко Ольга
Компания «САМОТУР»

Приятно работать с такими людьми!

Кириченко Оксана Витальевна - ООО"Гранд-Брокер"

Качественно и быстро настроили компьютеры, сеть и оргтехнику в двух офисах. Приятно работать с такими людьми! Удаленно помогают в любых сложных ситуациях.

Кириченко Оксана Витальевна
ООО "Гранд-Брокер"

🙂

Ивлана Горбачева, www.lh.dp.ua

Оперативно и качественно выполнили чистку ноутбуков, клиент доволен!)))

Ивлана Горбачева
Компания Lighthouse English Club

Рекомендую!

Кабанов Александр, ООО "ТехноДом"

Постоянно обращаемся в компанию IT Service за различными услугами: подбор комплектующих сборка и настройка новых ПК, сервисное обслуживание компьютеров, обновление ПО. Также были успешно реализованы совместные проекты по настройке локальной сети и WiFi, сборка и настройка серверов для хранения и трансляции медиаконтента.

Кабанов Александр
ООО «ТехноДом»

Спасибо за оперативную работу. Приехали

Спасибо за оперативную работу. Приехали быстро, переустановили windows и установили нужные программы. Цена за услуги очень таки демократичные.

База7

Отличные спецы

Не знаю кто куда будет обращаться, а я после того, как приехал спец от этой фирмы, забыл про свои проблемы связанные с ноутами. У меня ноут не первой свежести,а человек приехал и сделал так,как будто этот гаджет только с конвеера. Всё замечательно и цена вроде не кусается. Короче молодцы.

Бондаренко Влад

Супер спец.

Спасибо большое Илье за быструю отзывчивость, проффессионализм, а главное скорость👍
Была шокированна как быстро всё протестировал и установил всё что нужно ещё до того как я хотела попросить.
После этого мастера не будем искать больше никого. Остановимся на этой компании. И если повезёт в следующий раз обратимся именно к Илье если он будет свободен.
Спасибо большое!

Виктория
Ирина Сухецкая,

Наша компания ООО «ТД Химинтер» пользуется услугами данного системного администратора на протяжении пяти лет. За этот период у нас возникало очень много потребности в его работе, таких как: установка, настройка и ремонт видеонаблюдения, поддержка работоспособности компьютерной системы, сетевого оборудования, сети Wi-Fi.
Хочется отметить профессионализм специалиста в решении любых поставленных задач в области информационных технологий, все вопросы всегда решались качественно и в кротчайшие сроки, что очень важно для нас.
С удовольствием рекомендуем, и будем рекомендовать своим партнерам.

Ирина Сухецкая
ООО «ТД Химинтер»

Спасибо за отлично выполненную работу

Михайленко Василий - Dnepr.info

Воспользовались услугами IT Service по анализу и устранению системных ошибок. Остались очень довольны. Обратную связь получили квалифицированную и очень быстро, специалист компетентен – приехал, сделал, все работает. Спасибо за отлично выполненную работу

Михайленко Василий
ДнепрИнфо

Itservice – the best

Отзыв

Хочу порекомендовать Itservice. Обратились с проблемой – медленная работа iMac. В результате заменили жесткий диск, добавили оперативной памяти и теперь компьютер летает! Процедура была выполнена аккуратно и профессионально, было очевидно что ранее повторялась много раз и все нюансы известны! Помимо этого, установили Windows и подключили принтер (ранее были проблемы). Спасибо Илье!

Юлия

Спасибо большое,Михаилу за работу! Очень

Спасибо большое,Михаилу за работу! Очень квалифицированный специалист,всем рекомендую!

Геннадий

Приехал,установил,уехал. =) Илья,спасибо!Все работает.

Приехал,установил,уехал. =) Илья,спасибо!Все работает.

Леонид

Рекомендую! Быстро, качественно, профессионально!!! Спасибо

Рекомендую! Быстро, качественно, профессионально!!! Спасибо большое!

Яна

Большое спасибо Мастеру Илье

Отзыв

Большое спасибо, Мастеру Илье за профессионализм, мастерство, грамотные и актуальные консультации. Быстро и оперативно была улучшена производительность iMac. Приятно иметь дело с профессионалом.

Александр

Оперативно и профессионально

Darya-Karabas

Обращаемся в IT Service уже не единожды! Всегда всё очень оперативно и профессионально, а в наше время это крайне редко можно найти, да и цены очень демократичные!
В общем если вам нужно по быстренькому решить проблему технического характера, очень даже советую ребят!

Дарья Гиацинтова
KARABAS

Хочу поблагодарить Михаила

Хочу поблагодарить Михаила за качественную и быструю установку Windows на старый системный блок. Профессионализм без лишних слов. Рекомендую всем!

Наталья

Сертифіковані спеціалісти

Ми ремонтуємо усі популярні бренди

Вітаємо вас на ІТ-сервісі! Ваш комп’ютер зламався або потрібно встановити програмне забезпечення? Ви потрапили на потрібну адресу. Понад п’ять років ми надаємо послуги населенню, та ремонт комп’ютерів та ноутбуків вдома у Дніпрі – провідний напрямок нашої діяльності. За цей період нашими спеціалістами було виконано понад тисячу замовлень у різних районах міста. Всі наші фахівці мають стаж роботи більше 6 років, і більшість клієнтів співпрацюють з нами на постійній основі. Не має значення, є керівником великої організації з договором на довготривале обслуговування офісної техніки або приватною особою з одиничним замовленням на перевстановлення операційної системи. Ми готові працювати з будь-яким замовником!

У наш швидкий вік персональний комп’ютер займає почесне місце у житті практично кожної людини, гарантуючи всебічну допомогу в організації дозвілля та процесу навчання. Комп’ютерна техніка міцно увійшла до всіх сфер життя і полегшує роботу багатьом підприємствам. Разом про те, комп’ютер – технічно дуже складне пристрій, у якому періодично виникають поломки. А з огляду на безліч функцій, покладених сьогодні на комп’ютер, будь-який, хай навіть невеликий збій у роботі, призводить практично до катастрофи. Саме тому кожен поважаючий себе керівник просто повинен мати на прикметі майстра, здатного в найкоротші терміни усунути проблему вдома або офісі. І це має бути наш комп’ютерний фахівець!

Можливо, все вищесказане не має до Вас жодного стосунку. І Ви – не керівник організації, а звичайний студент, у якого «горять терміни» при здачі диплома, домогосподарка, яка підшукує рецепт персикового пирога, або просунутий «танкіст», який здійснює стратегічний наступ на базу супротивника. Але в самий невідповідний момент ваш комп’ютер дає несподіваний і дуже неприємний сюрприз – починає «гальмувати», а то й зовсім зависає. Оцінка, майбутня вечеря або доля битви висить на волосині, а все через пил, що забився в радіатор процесора і блок живлення, або зараження вірусом на неперевіреному ресурсі. Саме в цих випадках слід одразу дзвонити нам! Висококваліфіковані майстри в найкоротший термін здійснять виїзд у будь-яку точку Дніпра, зроблять діагностику та усунуть будь-яку проблему.

Lenovo-Partner-Logo
Toshiba-Logo
cib-apple-logo-icon-png-svg
img_1005472
Samsung_Logo.svg

Швидка комп’ютерна допомога вдома у Дніпрі

Ваш вірний друг комп’ютер напередодні здачі річного звіту або курсової роботи поводився не по-товариському: почав гальмувати, самовільно перезавантажуватися, а то й зовсім не включатися? Швидка комп’ютерна допомога вдома у Дніпрі (Дніпропетровську) – це саме те, що вам потрібне!

Читати далі

Наші кваліфіковані фахівці вирішують будь-які завдання, що виникають у зв’язку зі збоями в роботі апарату або програмного забезпечення. І зауважте, роблять вони це, виїжджаючи на будинок або в офіс у найкоротші терміни. Усунення проблем комп’ютерів різного рівня складності, збирання на замовлення, профілактичні роботи з обслуговування офісної техніки, встановлення та налаштування необхідного ПЗ, підключення периферійних пристроїв, монтаж локальної мережі… Для наших фахівців немає нічого неможливого! Навіть якщо жодної «катастрофи» поки що не сталося, і швидка комп’ютерна допомога вам не потрібна, зверніть увагу на IT Service. Рано чи пізно вам обов’язково стане у нагоді наш номер телефону. Так, новопридбаний ноутбук або комп’ютер одного разу знадобиться встановлення операційної системи, драйверів на пристрої або антивірусу, а майстри нашого комп’ютерного сервісу вже будуть на відстані одного єдиного телефонного дзвінка. Наш фахівець виїжджає до будь-якої точки Дніпра відразу після закінчення розмови. Причому за виїзд додому чи офіс вам не доведеться платити ні копійки.

закрити

Зателефонуйте нам для безкоштовної консультації

Вызвать мастера​

    Викликати майстра