Телефони:

Працюємо по виїзду!

Режим роботи:

ПН-ПТ: 9.00 – 19:00
СБ, НД: 10:00 – 18:00

ITSERVICE

Працюємо по виїзду!

Режим роботи:

ПН-ПТ: 9.00 – 19:00

СБ, НД: 10:00 – 18:00

ITSERVICE

вирішення будь-яких
комп'ютерних проблем

Телефони:

Працюємо по виїзду!

Режим роботи:

ПН-ПТ: 9.00 – 19:00
СБ, НД: 10:00 – 18:00

5 причин ремонтувати ноутбук у ITService

Ремонт ноутбуків – це популярна послуга наших клієнтів на сьогоднішній час. Ми з особливою увагою підходимо до вирішення проблеми та докладаємо максимум зусиль, щоб зробити ремонт Вашого ноутбука швидко, якісно, доступно.

выбрать сервис

 Чому варто вибрати ITService:

Бездоганна репутація

Наша компанія працює на ринку більше 6 років, і більшість клієнтів співпрацюють з нами на постійній основі.

Оперативність

Наш сервіс цінує час і гроші своїх клієнтів. Вам більше не потрібно нікуди відвозити свою зламану техніку та чекати кілька днів, а то й тижнів. Достатньо просто набрати номер і повідомити про проблему. Наші майстри завжди на зв’язку та в найкоротші терміни здійснять виїзд у будь-яку точку Дніпра та області, зроблять діагностику та усунуть проблему навіть вдома. Більшість несправностей ми усуваємо одразу на місці.

Кваліфіковані спеціалісти

Досвідчені майстри проходять обов’язкову сертифікацію та курси підвищення кваліфікації. Ми ремонтуємо навіть те, що інші сервісні центри вважають за неможливе!

Доступні ціни та висока якість

Ми співпрацюємо безпосередньо з виробниками, купуючи комплектуючі за оптовими цінами. Висока якість ремонтних робіт та запчастин підтверджується гарантією. Ми приділяємо особливу увагу якості діагностики комп’ютерної техніки. У нас використовується сучасне та практичне діагностичне обладнання, яке дозволяє точно визначити характер поломки в день здачі ноутбука у ремонт. За результатами діагностики розраховується точна вартість, що залишається незмінною.

Тільки якісне комплектуюче

Ми співпрацюємо з перевіреними постачальниками. Неякісний товар та фальсифікат виключені!

Вызвать мастера​

    Викликати майстра