Телефони:

Працюємо по виїзду!

Режим роботи:

ПН-ПТ: 9.00 – 19:00
СБ, НД: 10:00 – 18:00

ITSERVICE

Працюємо по виїзду!

Режим роботи:

ПН-ПТ: 9.00 – 19:00

СБ, НД: 10:00 – 18:00

ITSERVICE

вирішення будь-яких
комп'ютерних проблем

Телефони:

Працюємо по виїзду!

Режим роботи:

ПН-ПТ: 9.00 – 19:00
СБ, НД: 10:00 – 18:00

Апгрейд компьютеров и ноутбуков, сборка компьютеровБудь-яка комп’ютерна техніка з часом перестає відповідати сучасним вимогам. У такий момент постає питання: купувати новий пристрій або зробити модернізацію ноутбука, ПК, iMac і т.д.? Найчастіше грамотний апгрейд може призвести до хороших результатів у плані приросту продуктивності. Будь-який девайс, в якому є технічна можливість заміни комплектуючих, є доступним для такого оновлення. Компанія IT Service спеціалізується на виконанні будь-якого виду обслуговування: діагностика, обслуговування, ремонт, апгрейд ігрового комп’ютера, Макбука і т.д.

Апгрейд (модернізація)

Які види модернізації ми робимо

  • Апгрейд ноутбука. Виявлення найслабших місць, діагностика, чищення, заміна комплектуючих доступний весь спектр послуг, в результаті виконання яких ноутбук працюватиме значно швидше. Модернізація та ремонт ноутбуків – одна з основних спеціалізацій СЦ IT Service.
  • Апгрейд ПК. Стаціонарний комп’ютер, як правило, використовується для вирішення конкретних завдань: обробка відео, ігри, робота з професійними програмами. У будь-якому випадку, ПК повинен працювати швидко, а інакше він дарма займає місце у квартирі. Апгрейд заліза комп’ютера можливий, навіть коли йдеться про вже «старенькі».
  • Апгрейд MacBook. Модернізація пристроїв від Apple особливо ефективна, оскільки, з одного боку, нові аксесуари коштують дуже дорого, а з іншого — вони спочатку досить якісні. Тому модернізація MacBook Pro та інших моделей може суттєво продовжити термін його функціонування.
  • Апгрейд iMac. Залежно від року виробництва та моделі можуть бути доступні різні варіанти модернізації iMac. Тому найкращим вибором довіритиме виконання цього завдання досвідченому майстру.

Умови апгрейду в IT Service

Наша компанія пропонує можливість виконання всього циклу робіт на дому, таким чином клієнт практично не витрачатиме свого часу. У штаті працюють фахівці з досвідом від 6 років, ми використовуємо лише найсучасніше обладнання та комплектуючі. А тому можемо гарантувати, що сервісне обслуговування вашої техніки здійснимо на найвищому рівні!

Наш спеціаліст приїде на Ваш виклик, наша компанія надає послуги з ремонту ноутбуків та комп’ютерів з виїздом по Дніпру та області.

Вызвать мастера​

    Викликати майстра