Телефони:

Працюємо по виїзду!

Режим роботи:

ПН-ПТ: 9.00 – 19:00
СБ, НД: 10:00 – 18:00

ITSERVICE

Працюємо по виїзду!

Режим роботи:

ПН-ПТ: 9.00 – 19:00

СБ, НД: 10:00 – 18:00

ITSERVICE

вирішення будь-яких
комп'ютерних проблем

Телефони:

Працюємо по виїзду!

Режим роботи:

ПН-ПТ: 9.00 – 19:00
СБ, НД: 10:00 – 18:00

Апгрейд ПКСьогодні неможливо уявити життя без комп’ютера. Але більшість домашніх ПК – це або зовсім застарілі моделі, або вік, що вже мають, мінімум кілька років. Тому ремонт та апгрейд ПК дуже актуальна послуга. Адже далеко не кожен може дозволити собі придбати, наприклад, новий сучасний ноутбук. І в цій ситуації є вихід: зробити апгрейд комп’ютера, тим самим суттєво підвищивши його продуктивність та здатність відповідати сучасним вимогам.

Апгрейд ПК

Особливості апгрейду системного блоку комп’ютера

Апгрейд компьютера

Навіть якщо вашому ПК 10 і більше років є можливість за відносно невеликі гроші значно покращити швидкість його роботи. Ось тільки деякі кроки, внаслідок яких ПК стане потужнішим:

  • Заміна жорсткого диска, на якому встановлена операційна система: HDD на SSD – приріст швидкості роботи ОС буде помітно неозброєним поглядом.
  • Апгрейд процесор. Особливо актуально для 1-2-ядерних «каменів».
  • Збільшення обсягу оперативної пам’яті як мінімум до 4 Гб, бажано більше.

І це лише мала частина того, що можна зробити. Оскільки кожен конкретний випадок потребує індивідуального підходу, то й рекомендується звертатися до професійних майстрів.

Апгрейд ПК самостійно: можливі проблеми

Обновити ПК можна і самотужки. Щоправда, дуже часто користувачі, роблячи апгрейд комп’ютера, роблять такі помилки:

  • Встановлення блоку живлення недостатньої потужності.
  • Неграмотна організація системи охолодження.
  • Встановлення несумісних один з одним процесорів та оперативної пам’яті.
  • І т.д.

В результаті можуть спостерігатися «сині екрани», довільні перезавантаження, а то й поломка одного з комплектуючих. Компанія IT Service силами досвідчених майстрів виконає оптимальний апгрейд домашнього або офісного комп’ютера, в результаті якого комплектуючі, що у вас є, отримають «друге життя», а комп’ютер перестане зависати і гальмувати.

Апгрейд ігрового комп’ютера

Окремо стоять ігрові ПК, заточені на високий, наскільки це можливо, FPS у сучасних іграх. Такі комп’ютери вимагають оптимального поєднання процесора, відеокарти, об’єму пам’яті та, що особливо важливо, системи грамотного охолодження. Причому апгрейд ігрового комп’ютера полягає не лише у покупці нової відеокарти. Необхідно визначити, який саме компонент і в яких іграх навантажується найбільше, будучи тим слабким місцем, яке не дає на 100% розкритися іншим комплектуючим. Тому, щоб не витратити гроші на неефективну покупку, рекомендуємо звернутися до IT Service у Дніпрі: проконсультуємо, виконаємо якісний апгрейд, дамо гарантію.

Вызвать мастера​

    Викликати майстра