Телефони:

Працюємо по виїзду!

Режим роботи:

ПН-ПТ: 9.00 – 19:00
СБ, НД: 10:00 – 18:00

ITSERVICE

Працюємо по виїзду!

Режим роботи:

ПН-ПТ: 9.00 – 19:00

СБ, НД: 10:00 – 18:00

ITSERVICE

вирішення будь-яких
комп'ютерних проблем

Телефони:

Працюємо по виїзду!

Режим роботи:

ПН-ПТ: 9.00 – 19:00
СБ, НД: 10:00 – 18:00

Апгрейд iMacМоноблоки від Apple – високоякісна і, відповідно, недешева продукція. Тому делегувати завдання апгрейду iMac необхідно лише досвідченому спеціалісту. Незважаючи на тривалий життєвий цикл iMac, періодично потрібно проводити апгрейд пам’яті iMac, а також заміну інших комплектуючих. А для того, щоб гарантувати максимальну тривалість ефекту від модернізації, робити все потрібно зі знанням справи. Тим паче, що вартість нового «заліза» для Аймаків дуже недешева.

Апгрейд iMac

Особливості апгрейду iMac

Така комп’ютерна техніка випускається з хорошим запасом на майбутнє і з високою якістю складання, тому служать довго. А тому сьогодні досить багато вживаних Аймаков працюють як домашні ПК, так і в організаціях. Є безліч особливостей апгрейду iMac 2010 та інших років випуску:

 • Заміна HDD на SDD. Девайси до 2015 року укомплектовані HDD — найчастіше найслабше місце в системі, заміна якого може значно прискорити роботу.
 • Збільшення обсягу пам’яті. Для апгрейду iMac 2013 та інших моделей IT Service застосовує лише сумісну оперативну пам’ять відомих брендів, таких як Samsung, Kingston тощо.
 • Для модернізації моделі 21,5 дюймів проводиться розбирання та виймання материнської плати, в результаті оновити можна: процесор, пам’ять, диск (зокрема SSD зі спеціальним перехідником).
 • У моделі 27 дюймів (з 2012 року) для заміни пам’яті використовується спеціальний лючок з чотирма слотами; 21-дюймовий iMac має лише 2 слоти і не оснащений лючком.
 • У моделей, виготовлених починаючи з 2012 року, екран склеєний з корпусом, тому доручати розбирання необхідно лише досвідченому, кваліфікованому майстру.

Найчастіше знадобиться точковий апгрейд iMac, тобто заміна 1-2 компонентів. IT Service спеціалізується на виконанні таких завдань, тому гарантуємо оптимальну заміну як за ціною, так і результатом.

Чому варто робити апгрейд iMac у IT Service

Багаторічний досвід роботи в галузі обслуговування комп’ютерної техніки призвів до формування кількох принципів роботи нашого СЦ, завдяки яким клієнти обирають нашу компанію:

 • Безкоштовна консультація.
 • Швидка та ефективна діагностика.
 • Установка винятково якісних комплектуючих.
 • Значний приріст швидкості після апгрейду iMac 27 та ін. моделей.
 • Справедлива ціна.
 • Можливість модернізації вдома у Дніпрі.

 

Замовити апгрейд процесора iMac та інших комплектуючих можна, зателефонувавши або написавши нам в Viber, Telegram. Також надаємо весь спектр послуг, пов’язаних з доглядом за комп’ютерною технікою: повне чищення всередині корпусу, діагностика, ремонт, модернізація, встановлення ПЗ тощо. В IT Service завжди, незалежно від типу послуги, незмінними залишаються: дотримання термінів та висока якість виконання робіт.

Вызвать мастера​

  Викликати майстра