Телефони:

Працюємо по виїзду!

Режим роботи:

ПН-ПТ: 9.00 – 19:00
СБ, НД: 10:00 – 18:00

ITSERVICE

вирішення будь-яких
комп'ютерних проблем

Телефони:

Працюємо по виїзду!

Режим роботи:

ПН-ПТ: 9.00 – 19:00
СБ, НД: 10:00 – 18:00

Апгрейд MacBookВимоги до продуктивності комп’ютерної техніки зростають щороку. Нові версії ПЗ, сучасні ігри вимагають все більше ресурсів для комфортної роботи, тому періодично доводиться або купувати новий ПК або оновлювати комплектуючі на своєму ПК. Модернізація MacBook складається з кількох етапів, першим з яких є визначення завдання — для роботи в яких додатках потрібен апгрейд MacBook. СЦ IT Service забезпечить комплексне обслуговування вашого Mac, у тому числі модернізує його. Внаслідок чого навіть найстаріший комп’ютер зможе продемонструвати суттєвий приріст швидкості.

Apple MacBook апгрейд

Особливості процедури

Існує ціла низка нюансів, незнання яких робить апгрейд MacBook неможливим. Наприклад:
  • Під час апгрейду MacBook Air доступне лише збільшення обсягу пам’яті диска.
  • MacBook Pro до 2012 року в корпусі Unibody дозволяє модернізувати всі комплектуючі.
  • Модель Pro 2012 і раніше версій, крім модернізації пам’яті, передбачає можливість заміни HDD на SDD, а також поміняти привід на додатковий жорсткий диск.
Великий досвід виконання подібних робіт фахівців IT Service дозволяє швидко визначити оптимальний варіант модернізації у кожному конкретному випадку та проконсультувати щодо всіх особливостей.

Переваги апгрейду в IT Service

У мережі інтернет, як в офлайні, можна зустріти нескінченну кількість реклами «комп’ютерних майстрів», які живуть у сусідньому будинку і обіцяють виконати апгрейд MacBook 2010, 2011 і т.д. Переважна більшість цих оголошень подаються некваліфікованими та недосвідченими людьми. Довіряти модернізацію MacBook Air та інших моделей ПК від Apple слід лише спеціалізованому сервісному центру. В іншому випадку великий ризик того, що студент-новачок «намодернізує» якусь поломку. Майстри IT Service гарантують якісний апгрейд MacBook Air 2010 та всіх інших моделей від Apple, тому що:
  • Мають щонайменше 6-річний досвід.
  • Про IT Service безліч вдячних відгуків від нових та постійних клієнтів.
  • Ми надаємо гарантію на всі виконані роботи.
  • Пропонуємо вигідні ціни у Дніпрі.
  • Є можливість виконання всіх робіт на дому.

Для замовлення послуги телефонуйте за вказаними номерами, або пишіть в Telegram або Viber. Оперативно проконсультуємо з усіх питань і забезпечимо швидку та якісну модернізацію.

Вызвать мастера​

    Викликати майстра