Телефони:

Працюємо по виїзду!

Режим роботи:

ПН-ПТ: 9.00 – 19:00
СБ, НД: 10:00 – 18:00

ITSERVICE

Працюємо по виїзду!

Режим роботи:

ПН-ПТ: 9.00 – 19:00

СБ, НД: 10:00 – 18:00

ITSERVICE

вирішення будь-яких
комп'ютерних проблем

Телефони:

Працюємо по виїзду!

Режим роботи:

ПН-ПТ: 9.00 – 19:00
СБ, НД: 10:00 – 18:00

Переважна більшість пристроїв, які сьогодні знаходяться в користуванні в Україні, — 2-3-річні б/в девайси, а то й зовсім стародавні «старі». Незважаючи на це, в 99% випадків є можливість зробити апгрейд ноутбука, щоб значно підвищити і його швидкість, і актуальність ще протягом мінімум декількох років. IT Service вже більше 6 років надає послуги апгрейду ноутбука, у нас штат досвідчених професіоналів, що дозволяє роботу виконувати завжди в обумовлені терміни та максимально якісно. Плюс до того пропонуємо можливість здійснення діагностики та необхідних робіт на дому — з мінімальними тимчасовими втратами та клопотами для замовника.

Оновлення ноутбука

Послідовність ремонту та апгрейду ноутбуків

Для того, щоб досягти максимального ефекту від апгрейду ноутбука Asus, MSI та інших брендів, потрібно проведення діагностики та, за її результатами, визначення необхідності модернізації. Після діагностики, як правило, виконуються такі кроки:

Аналіз конфігурації щодо того, чи можна обійтися дешевим апгрейдом ноутбука, або доцільніше домогтися значного підвищення продуктивності, збільшивши бюджет.
Узгодження із замовником підсумкової ціни та масштабів модернізації – максимальний апгрейд ноутбука, частковий тощо.
Після встановлення нових комплектуючих – повне тестування, після якого IT Service може гарантувати 100-відсоткову працездатність оновленого пристрою.

Чи можна зробити апгрейд ноутбука: відповідь на запитання однозначна завжди можна. А от наскільки підсумкова швидкість роботи перевищить початкову (на 10%, 30%, або ж у 2-3 рази) залежить від моделі пристрою та бюджету. Наприклад, повна модернізація із заміною всіх комплектуючих, які можна замінити суто технічно, може дуже підвищити швидкість.

Апгрейд ноутбука Acer та інших брендів у Дніпрі.

Кожен користувач теоретично може виконати модернізацію самостійно, але практика говорить про те, що у 90% випадків вигідніше доручити вирішення цього питання професіоналам. Наш СЦ виконає апгрейд ноутбука HP та інших брендів із гарантією якості. Крім вищезгаданих Asus, Acer, HP забезпечимо ремонт, апгрейд, діагностику, чищення тощо. девайсів від брендів: Dell, Lenovo, LG. Крім того, працюємо з усіма пристроями від Samsung, Sony та Toshiba. Завдяки великому досвіду ми маємо можливість запропонувати найбільш вигідну ціну у Дніпрі на модернізацію та ремонт ноутбуків.

Замовлення модернізації пристрою з гарантією можна зробити через форму замовлення на сайті за вказаними телефонами, а також скориставшись нашими контактами в Telegram та Viber.

Вызвать мастера​

    Викликати майстра