Телефони:

Працюємо по виїзду!

Режим роботи:

ПН-ПТ: 9.00 – 19:00
СБ, НД: 10:00 – 18:00

ITSERVICE

Працюємо по виїзду!

Режим роботи:

ПН-ПТ: 9.00 – 19:00

СБ, НД: 10:00 – 18:00

ITSERVICE

вирішення будь-яких
комп'ютерних проблем

Телефони:

Працюємо по виїзду!

Режим роботи:

ПН-ПТ: 9.00 – 19:00
СБ, НД: 10:00 – 18:00

Чи потрібен догляд за клавіатурою?

    На сьогоднішній день, незамінним супутником щоденних справ кожної людини є персональний комп’ютера чи ноутбук. Це твердження стосується і трудової діяльності, і справ особистого характеру. Як відомо, однією з невід’ємних частин комп’ютера або ноутбука є клавіатура. Без неї практично неможливо здійснювати які-небудь дії, необхідні для роботи на комп’ютері.

 

    Клавіатура постійно знаходиться в контакті з людиною. Пил, частки продуктів, скріпки й інші дрібні деталі можуть застрягти під клавішами клавіатури, що нерідко буває в офісах. Відбитки пальців і пил теж роблять свою справу. Згодом клавіатура може сильно забруднитися. Важливо цього не допускати та регулярно проводити профілактичне очищення.

 

    На жаль, будь-яка клавіатура з часом забруднюється. Крім естетичних та гігієнічних якостей, частково втрачається і здатність до управління. Клавіші западають, прилипають, і виникає питання: як почистити клавіатуру комп’ютера або ноутбука, не вдаючись до допомоги фахівців? 

   

    Звичайно, можна поміняти її на нову й чисту, але, по-перше – це не економічно. По-друге, стара клавіатура зрозуміла і звична у використанні. Чистка клавіатури не забирає багато часу і коштів, потрібно лише докласти трохи зусиль і вона знову буде готова до бездоганного використання.

 

    Як зрозуміти, чи потрібна чистка клавіатури ноутбука або комп’ютера?

 

    Вона необхідна, якщо клавіші залипають, на корпусі або самих кнопках видно жирні розводи та плями, а так само пил і залишки їжі. Якщо клавіші при впливі на них видають сторонні звуки, то прибирання так само не завадить.

 

      Як правильно очистити клавіатуру:

  1. Від’єднайте клавіатуру від USB або PS / 2 порту. Якщо клавіатура підключена до порту PS / 2, вам необхідно вимкнути комп’ютер перед її відключенням.
  2. Переверніть клавіатуру догори дном і обережно струсіть її, щоб видалити бруд і пил.
  3. Можна використовувати пилосос для очищення від сміття і пилу між клавішами. Або спеціальних «Лизунів», які відмінно справляються з очищенням клавіатури.
  4. Змочіть м’яку, чисту тканину спиртом і акуратно протріть клавіші та поверхню клавіатури. А ще можна використовувати спиртові серветки для цих цілей. Тільки не використовуйте рідини для зняття лаку і розчинники, вони можуть пошкодити символи на клавіатурі.
  5. Підключіть клавіатуру до комп’ютера, коли очищення буде закінчено. Підключення до PS / 2 порту, допустимо при вимкненому комп’ютері.

 

     Як доглядати за сенсорною клавіатурою?

 

     Якщо у вас сенсорна клавіатура – то єдине, що вам знадобитися з нею робити, це щотижневе протирання спеціальними серветками для комп’ютера. Вони мають таку пропитку, що ідеально очищають усі деталі комп’ютера від жирових та пилових забруднень.

 

 

    Яких правил дотримуватись у догляді за клавіатурою?

    –  Не їсти на своєму робочому місці за комп’ютером чи ноутбуком. Випадково можна розлити на клавіатуру чай, каву або розсипати хлібні крихти або чіпси, засмітивши клавіатурні осередки. Тоді клавіатура може бути загублена назавжди, або їй належить пройти капітальний ремонт та чищення. Не перетворюйте свій робочий простір на місце для сніданків, обідів чи інших трапез.

   –  Щотижня очищайте свою клавіатуру від накопиченого пилу, жирних відбитків та інших забруднень.

 

     Пам’ятайте, якщо ігнорувати правила догляду за клавіатурою, не робити періодично її очищення самостійно, то Вам доведеться досить часто замінювати клавіатуру. Якщо мова йде про персональний комп’ютер, то тут усе просто – Ви витратили зайві кошти і придбали нову і естетично привабливу клавіатуру. Але якщо говорити про клавіатуру ноутбука, то тут все набагато складніше. Якщо клавіатура ноутбука буде сильно забруднена, вона може вийти з ладу і тоді доведеться робити її заміну.

 

     Заміну клавіатури саме ноутбука, наполегливо рекомендуємо робити у досвідчених фахівців. Наприклад, у наших фахівців ITService, які цю послугу надавали вже безліч разів. Адже для заміни клавіатури ноутбука – його доведеться розібрати, від’єднати шлейф і знову зібрати!

     Щоб не залишалось зайвих деталей при такій збірці/розбірці ноутбука та Ваша клавіатура працювала надалі коректно – пропонуємо Вам послугу по заміні клавіатури ноутбука замовляти у досвідчених фахівців ITService.

Залишити відповідь

Вызвать мастера​

    Викликати майстра