Телефони:

Працюємо по виїзду!

Режим роботи:

ПН-ПТ: 9.00 – 19:00
СБ, НД: 10:00 – 18:00

ITSERVICE

вирішення будь-яких
комп'ютерних проблем

Телефони:

Працюємо по виїзду!

Режим роботи:

ПН-ПТ: 9.00 – 19:00
СБ, НД: 10:00 – 18:00

Чому потрібна операційна система для ПК чи ноутбука?

    Все просто – для того, щоб користувач міг керувати своїм пристроєм. Найпопулярнішими і зрозумілими користувачеві є операційні системи сімейства Windows.

    Є такі, що вже не підтримуються, до прикладу – Windows XP, а також Windows 11, який ще не дуже масово встановлюють користувачі, через його новизну та недосконалість. А ось із “класики жанру” – це Windows 7 чи Windows 10. Тут єдине дуже важливе правило – це правильно встановити сумісність обраної операційної системи з Вашим ПК чи ноутбуком. Якщо Ви вважаєте, що налаштування та встановлення ОС на Ваш ПК чи ноутбук – це надто складне завдання, то фахівці ITService зроблять усе за Вас. І основна перевага співпраці з ITService – це буде швидко, якісно і з першого разу! Адже ми експертно визначаємо, яка ОС підійде саме під Ваш пристрій. Покладаючись на наш багаторічний досвід і навички – для наших фахівців це проста та звична робота! Одинаково легко впораємось як із встановленням потрібної ОС на Ваш новенький пристрій чи із перевстановленням старої ОС, що вийшла з ладу. 

    Для тих користувачів. які вирішили самостійно встановити операційну систему, ми хочемо порадити притримуватись нашої інструкції по встановленню ОС:

 

  • Крок 1. Збереження та захист Ваших даних.

     Ви маєте розуміти, що при перевстановленні ОС на нову, вся існуюча інформація на диску С буде стерта. Вам потрібно до початку робіт зберегти усю необхідну інформація на флешку чи хмарне онлайн-сховище.

 

  • Крок 2. Перевіряємо сумісність.

    Також на цьому етапі потрібно перевірити, чи підходить вибрана версія для конкретного ПК. Для цього потрібно врахувати розрядність системи (вона може бути 32 або 64-бітної), а також кількість оперативної пам’яті ПК.

      Короткий гайд по вимогам для пристрою, щоб встановити Windows 7:

          процесор: 2 ядра і більше (32-розрядний або 64-розрядний);

          оперативна пам’ять: 1 GB (32-bit) / 2 GB (64-bit);

          вільний дисковий простір: 16 GB (32-bit) / 20 GB (64-bit);

          відеоадаптер: підтримка графіки DirectX 9, 128 MB пам’яті (для включення теми Aero);

          пристрій читання і запису DVD-дисків / USB Flash.

      Короткий гайд по вимогам для пристрою, щоб встановити Windows 10:

          процесор: 2 ядра і більше;

          оперативна пам’ять: 1 ГБ для 32-розрядної системи) або 2 ГБ (для 64-розрядної системи;

          місце на жорсткому диску: 16 ГБ (для 32-розрядної) або 20 ГБ (для 64-розрядної системи;

          відеокарта з підтримкою Microsoft DirectX9 і з драйвером WDDM;

          дисплей з розділенням не менше 800х600 пікселів.

 

  • Крок 3. Встановлення.

     Підключаємо диск чи флешку з попередньо скачаною версією Windows та включаємо наш пристрій. При завантаженні одразу шукаємо котра з кнопок F2, F8, F9 або F12 спрацює ( це залежить від моделі ПК), так ми потрапимо в програмне вікно системи BIOS. Далі натискаємо на Boot і, переміщаючи область виділення за допомогою клавіш “вгору” або “вниз”, виділяємо диск або флешку, а потім підтверджуємо дію.

    Система відкриє вікно установки (тут вся процедура набагато складніша, ніж інсталяція будь-яких офісних програм). Після того, як установка операційної системи Windows завершиться, може не працювати група пристроїв, наприклад, навушники, принтер або веб-камера. Щоб завантажити відсутні драйвера, можна скористатися будь-якою програмою установки драйверів.

     Якщо Ви не впевнені у власних силах, турбуєтеся за збереження своїх даних, або у Вас не виходить встановити Windows на Ваш ПК чи ноутбук, наполегливо рекомендуємо Вам не робити цього самостійно. Тим паче, що наші фахівці ITService при професійному встановленні сумісної версії ОС, також додатково встановлюють усі необхідні драйвери, антивірусну програму та інші необхідні програми для роботи. Після встановлення операційної системи в ITService – Ви можете одразу комфортно користуватись Вашим пристроєм. 

     Наші фахівці, також мають багаторічний досвід у встановленні Windows на Мас пристрої. З такою задачею Ви точно самостійно не впораєтесь, це робота для дуже досвідчених фахівців. Наші фахівці впораються з завданням любої складності. Тому, якщо у Вас макбук, але дуже хочеться чи звикли до інтерфейсу Windows – це посильна для нас задача! Ми визначимо сумісну з Вашим пристроєм версію Windows і без проблем виконаємо Ваше завдання! 

     ITService – це ремонт любої складності! Наші фахівці – професіонали, тому з нами завжди оперативно та якісно!

Вызвать мастера​

    Викликати майстра