Телефони:

Працюємо по виїзду!

Режим роботи:

ПН-ПТ: 9.00 – 19:00
СБ, НД: 10:00 – 18:00

ITSERVICE

вирішення будь-яких
комп'ютерних проблем

Телефони:

Працюємо по виїзду!

Режим роботи:

ПН-ПТ: 9.00 – 19:00
СБ, НД: 10:00 – 18:00

Однією з вкрай затребуваних послуг, популярність якої останнім часом невблаганно зростає, є обслуговування комп’ютерів дистанційно-IT-аутсорсинг. А, щоб мати у штаті окремого співробітника, виконує такі функції, часом потрібно виділяти значні кошти. Однак, якщо організація невелика, а кількість комп’ютерів та іншої техніки не обчислюється сотнями, то дуже часто доцільніше забезпечити технічне обслуговування комп’ютерів у форматі ІТ-аутсорсингу. У такому випадку фахівець завжди буде на зв’язку і включатиметься в роботу в міру виникнення необхідності. Причому більшість функцій, пов’язаних із таким комп’ютерним аутсорсингом, здійснюються віддалено, благо сьогодні існують спеціальні програми — дуже функціональні та ефективні.

ІТ-аутсорсинг. Абонентське обслуговування комп’ютерів фірм

Первинне фізичне підключення ПК потрібно в будь-якому випадку зробити на місці, а ось надалі обслуговування комп’ютерів юридичних осіб можливо здійснювати досить оперативно у віддаленому режимі. Коли це можливо використовується спеціальне захищене ПЗ для доступу до ПК і вирішення проблемними програмними методами. При необхідності майстер приїжджає на місце, а це потрібно в наступних випадках:

 • вихід із ладу комплектуючих, необхідність ремонту, заміни;
 • планова діагностика ПК;
 • встановлення програмного забезпечення, яке неможливо виконати віддалено.

У результаті IT обслуговування комп’ютерів обходиться організації щодо недорого, але водночас забезпечується повна працездатність всієї техніки.

Прайс на обслуживание компьютеров в Днепре

IT Service пропонує весь пакет послуг, що спрямовані на обслуговування комп’ютерів для бізнесу. Перевагами роботи з нами є:

 • суттєва економія коштів замовника;
 • працююча без збоїв комп’ютерна техніка;
 • можливість замовлення ремонту, діагностики та будь-яких інших послуг, пов’язаних із виконанням даних робіт, в одного виконавця;
 • найвигідніша ціна на обслуговування комп’ютера на місяць;
 • своєчасне виконання необхідних функцій, забезпечення термінів та домовленостей;
 • Великий досвід майстрів.

Замовити обслуговування комп’ютерів можна декількома способами: зателефонувавши, а також зробивши замовлення у Вайбері, Телеграмі або використовуючи форму онлайн заявки, яка є на нашому сайті.

Вызвать мастера​

  Викликати майстра