Телефони:

Працюємо по виїзду!

Режим роботи:

ПН-ПТ: 9.00 – 19:00
СБ, НД: 10:00 – 18:00

ITSERVICE

Працюємо по виїзду!

Режим роботи:

ПН-ПТ: 9.00 – 19:00

СБ, НД: 10:00 – 18:00

ITSERVICE

вирішення будь-яких
комп'ютерних проблем

Телефони:

Працюємо по виїзду!

Режим роботи:

ПН-ПТ: 9.00 – 19:00
СБ, НД: 10:00 – 18:00

Компанія ITService

Сервисный центр ITService

Трохи про нашу компанію

Компанія ITService понад п’ять років надає послуги з ремонту комп’ютерів та ноутбуків у Дніпрі. За цей період нашими спеціалістами було виконано понад тисячу замовлень.

Не має значення, Ви є керівником великої організації з договором на довгострокове обслуговування офісної техніки або приватною особою з одиничним замовленням на перевстановлення операційної системи. Ми готові працювати з будь-яким замовником!

Наші переваги:

 

  • Оплата результату. Після діагностики наш фахівець формує фінальну вартість, Ви знатимете вартість робіт та деталей заздалегідь.
  • B2B рішення для бізнесу. Ми пропонуємо супровід та обслуговування для бізнес клієнтів.
  • Гарантія на всі види робіт. Використання якісних деталей та більше п’яти років досвіду – гарантія стабільної роботи Вашого пристрою.
  • Бюджетність – доступна ціна для споживача на всі види послуг.
  • Виїзд додому. Висококваліфіковані майстри в найкоротший термін здійснять виїзд у будь-яку точку Дніпра, зроблять діагностику та усунуть будь-яку проблему.

Особливу увагу компанія приділяє підтримці користувачів. Ми готові допомогти кожному клієнту, наші досвідчені фахівці дадуть відповідь на всі Ваші питання, дадуть пораду щодо правильної експлуатації пристрою. Підписуйтесь на наш обліковий запис і будьте в курсі всіх новин.

Вызвать мастера​

    Викликати майстра