Телефони:

Працюємо по виїзду!

Режим роботи:

ПН-ПТ: 9.00 – 19:00
СБ, НД: 10:00 – 18:00

ITSERVICE

вирішення будь-яких
комп'ютерних проблем

Телефони:

Працюємо по виїзду!

Режим роботи:

ПН-ПТ: 9.00 – 19:00
СБ, НД: 10:00 – 18:00

Локальна комп’ютерна мережа – чи є необхідність її проектування та монтажу?

    Наша відповідь, однозначно – так. У Вас не виникає запитання – чи потрібен монтаж електропроводки? Звичайно, що не виникає. Ви чітко знаєте, що офісу Вашої компанії ніяк не обійтись без електроенергії. Те саме і з локальною мережею. Монтаж комп’ютерної мережі дозволяє налагодити швидкий і легкий доступ до інформації, поліпшити взаємодію між співробітниками і відділами компанії. 

 

Основні переваги :

  1. Спільна робота над корпоративними файлами. Ви зможете створити папки, де будуть зберігатись усі корпоративні документи, до яких Ваші працівники будуть мати прямий доступ для перегляду, редагування чи інших операцій. 
  2. Обмін файлами. Дозволить зменшити час на комунікацію та пошук потрібних даних любих форматів та об’ємів між працівниками.
  3. Створення резервних копій та безпека даних. Зручність у проведенні моніторингу і збереженні корпоративних даних. Правильне налаштування безпеки попереджує появу вірусів та інших загроз при користуванні інтернетом.
  4. Спільний доступ до інтернету. При прокладанні локальної мережі усі комп’ютери будуть мати безпечний доступ до користування інтернетом, окрема лінія під кожного користувача не потрібна.
  5. Вільний доступ до периферійних пристроїв. Це означає, що усі працівники можуть користуватись одним принтером, до прикладу, щоб роздрукувати документ з свого робочого місця не потрібно тратити час і бігати з флешкою. Використання одного пристрою на кілька користувачів і гроші заощадить, і час співробітника.

    Якщо Ви уважно читали, то зрозуміли, що монтаж локальної комп’ютерної мережі – це велика необхідність у сучасному світі. Така послуга вимагає знань, певних умінь та досвіду. Тому самостійно встановити комп’ютерні мережі не так просто. 

    Наші фахівці в ITService мають значний досвід у проектуванні та монтажу локальних комп’ютерних мереж, тому швидко та якісно надають дану послугу.

 

Які ключові моменти та етапи у монтажі локальної комп’ютерної мережі:

    Кожен випадок розглядається індивідуально. Фахівці в ITService дають професійні рекомендації. Наш фахівець проконсультує Вас та підкаже,як краще змонтувати комп’ютерну мережу: без використання сервера, тобто у користувачів буде спільний доступ до папок, файлів, периферійного обладнання, інтернету, але не буде можливості працювати віддалено, або саме з використанням сервера, щоб працівники могли виконувати свою роботу з будь якого місця. Усі ці нюанси попередньо обговорюємо з замовником, надаємо консультації та рекомендації. Розглядаємо, яка конкретно ситуація у Вас :

  • монтування локальної мережі з нуля
  • мережа частково є, але незавершена чи пошкоджена

    Ми завжди виїжджаємо попередньо на об’єкт, щоб оцінити ситуацію! 

    Тільки опрацювавши усю вихідну інформацію, врахувавши побажання замовника наші фахівці приступають до монтажу кабельної траси, якщо це першочергове прокладання локальної мережі.

   Лише потім відбувається безпосередньо встановлення системи згідно запроектованих робочих місць. Кінцевим етапом монтажу – є налаштування та тестування системи, яке обов’язково здійснюють наші фахівці, а також замовник самостійно за бажанням.

    Наші фахівці – професіонали, тому дають гарантію якості на свою роботу. Саме тому, ми завжди детально та чітко контролюємо кожен етап роботи! 

    Звертайтесь в ITService – Ви обов’язково відчуєте усі переваги співпраці з професіоналами.

Вызвать мастера​

    Викликати майстра