Телефони:

Працюємо по виїзду!

Режим роботи:

ПН-ПТ: 9.00 – 19:00
СБ, НД: 10:00 – 18:00

ITSERVICE

Працюємо по виїзду!

Режим роботи:

ПН-ПТ: 9.00 – 19:00

СБ, НД: 10:00 – 18:00

ITSERVICE

вирішення будь-яких
комп'ютерних проблем

Телефони:

Працюємо по виїзду!

Режим роботи:

ПН-ПТ: 9.00 – 19:00
СБ, НД: 10:00 – 18:00

Монтаж, прокладання та налаштування локальної мережі

Якщо необхідно з’єднати кілька ПК між собою, то одним із застосовуваних методів буде монтаж та налаштування локальної мережі. Зробити це можна, використовуючи дроти, а також через Wi-Fi. Особливо потрібна подібна опція в офісах, організаціях. Компанія IT Service зможе виконати це завдання за будь-яких умов, незалежно від кількості комп’ютерів, а також типу необхідного з’єднання. Все що необхідно — замовити послугу, скориставшись формою зворотного зв’язку на сайті, зателефонувавши за контактними телефонами або написавши на Viber/Telegram.

Налаштування локальної дротової мережі

Настройка локальной проводной сети

Існує кілька основних методів виконання цього завдання, кожен з яких вибирається фахівцем залежно від заданих умов: кількість комп’ютерів, їх конфігурація, особливі вимоги та побажання замовника тощо. Серед можливих варіантів можуть бути:

  • VPN з’єднання;
  • NAT-підключення;
  • організація настроювання локальної мережі за допомогою ПК-сервера.

Монтаж розеток для локальной сетиНайчастіше знадобиться також фізична прокладка локальних комп’ютерних мереж усередині приміщень. Подібну роботу необхідно доручати тільки професійним майстрам, інакше практично гарантовано будуть спостерігатися постійні збої в роботі.

Налаштування локальної мережі Wi-Fi

Для цієї процедури доведеться виконати цілий ряд тонких налаштувань всередині операційної системи, оскільки, як правило, сучасні ОС припускають наявність можливості створення локальної мережі. Іноді відповідні служби вимкнені — потрібно їх увімкнути та налаштувати на коректну роботу. При цьому важливо правильно задати необхідні параметри, інакше з’єднання між ПК постійно переривається і працювати некоректно. Характеристик дуже багато, ключові стосуються правильного завдання доступу до спільних папок та безпеки – цей фактор на першому місці. І насамперед, якщо йдеться про офіси та організації.

Монтаж локальної мережі ціни у Дніпрі.

Послуга Вартість*
Налаштування мережі (загальне використання папок, принтерів, програм) за 1 ПК 150 грн.
Прокладання кабелю без буріння стін за 1м. 30 грн.
Обтискання конектора 50 грн.
Установка мережного комутатора (світч) 400 грн.
Встановлення/налаштування програми віддаленого перегляду камер відеоспостереження 300 грн.
 
*Виклик майстра безкоштовний при замовленні послуг на суму не менш 700грн


Ціна монтажу обладнання локальної мережі та виконання всіх необхідних робіт залежить від конкретних умов та кількості комп’ютерів, тому рекомендуємо зв’язатися з нами, ми зможемо уточнити усі нюанси, озвучивши точну вартість. Але в будь-якому випадку пропоновані нами ціни на сьогоднішній день є найвигіднішими у Дніпрі з урахуванням швидкості виконання робіт та гарантій. Вітаємо будь-які форми співпраці: з приватними особами, компаніями, виконуємо необхідні роботи вдома, в офісі.

Вызвать мастера​

    Викликати майстра