Телефони:

Працюємо по виїзду!

Режим роботи:

ПН-ПТ: 9.00 – 19:00
СБ, НД: 10:00 – 18:00

ITSERVICE

Працюємо по виїзду!

Режим роботи:

ПН-ПТ: 9.00 – 19:00

СБ, НД: 10:00 – 18:00

ITSERVICE

вирішення будь-яких
комп'ютерних проблем

Телефони:

Працюємо по виїзду!

Режим роботи:

ПН-ПТ: 9.00 – 19:00
СБ, НД: 10:00 – 18:00

Установка ОС

Продуктивність ноутбука багато в чому залежить від операційної системи та від коректності її встановлення. Існує безліч редакцій ОС (наприклад, Win7 Professional, Ultimate тощо). І далеко не кожен, навіть більш менш досвідчений користувач, здатний вибрати оптимальну. А неправильний вибір може значно знизити швидкість роботи ноутбука. Адже який сенс купувати ноутбук, укомплектований хорошими процесором, відеокартою, пам’яттю, якщо неправильно встановлена операційна система гальмуватиме. Установка ОС – послуга, яку надає наша компанія.Установка ОС

Наші майстри з IT Service допоможуть вам з:

ПослугаВартість
Установка Windows 7, 10, 11. У пакет входять: MS Office 2013/16/19/21, драйвери, антивірус, набір програм (кодеки, плеєри, браузер на вибір, переглядачі pdf, djvu, месенджери, torrent клієнт, архіватор, програми для роботи з віртуальними дисками, програми для очищення системи)700 грн.
Встановлення Windows 7, 10, 11 на Mac. У пакет входять: MS Office 2013/16/19/21, драйвери, антивірус, набір програм (кодеки, плеєри, браузер на вибір, переглядачі pdf, djvu, месенджери, torrent клієнт, архіватор, програми для роботи з віртуальними дисками, програми для очищення системи)700 грн.
Установка Mac OS700 грн.

Основні правила встановлення ОС

Операційна система – сукупність програм, що оптимізують роботу всіх ресурсів ПК та іншого програмного забезпечення. Правильне встановлення ОС
передбачає дотримання наступних правил:

 • Вибір найбільш підходящої версії та редакції ОС, виходячи з конкретної комплектації ПК. Це завдання дуже бажано довірити професіоналу.
 • ОС, як правило, встановлюється в розділ жорсткого диска, де немає інших операційних систем.
 • З урахуванням актуальної ситуації щодо можливостей комп’ютерів на відносно нові ПК доцільно встановлювати Windows 10, а на”старих” – Windows 7.

З MacOS ситуація в контексті вибору простіша, оскільки ця ОС призначена для MacBook, а найпопулярніша версія MacOS сьогодні – Catalina.

 • Встановлення Windows 10

  Майкрософт значно спростила процедуру встановлення своєї системи, і десятка тепер встановлюється практично в автоматичному режимі, причому система одразу самостійно «накотить» драйвера. У результаті комп’ютер повністю готовий до роботи. Але в більшості випадків потрібна консультація фахівця, тому що ОС далеко не завжди встановлює драйвера останніх версій, а іноді взагалі не знаходить потрібний драйвер. Компанія IT Service забезпечить установку Windows 10 «під ключ»: в результаті на ваш комп’ютер буде встановлена оптимальна система та останні драйвера.

  Встановлення Windows 7

  Протягом останнього десятиліття «сімка» стала справді народною ОС. По сукупності місця після установки, системних вимог і підсумкової продуктивності Windows 7 навіть сьогодні дуже актуальна. Якщо вашому ноутбуку або ПК вже стукнуло 10 років або більше – він здатний залишатися цілком спритним під керуванням Win7. Головне вибрати правильну редакцію та здійснити коректне встановлення.

  Встановлення MacOS

  С устройствами Apple всегда множество нюансов. Тут уж точно далеко не каждый даже бывалый юзер во всем сможет разобраться. Поэтому рекомендуем
  воспользоваться услугами опытных мастеров. Стоимость услуги более чем демократичная (тем более для пользователей продукции Apple), но при этом можно
  быть уверенным в производительности своего MacBook.

Вызвать мастера​

  Викликати майстра