Телефони:

Працюємо по виїзду!

Режим роботи:

ПН-ПТ: 9.00 – 19:00
СБ, НД: 10:00 – 18:00

ITSERVICE

вирішення будь-яких
комп'ютерних проблем

Телефони:

Працюємо по виїзду!

Режим роботи:

ПН-ПТ: 9.00 – 19:00
СБ, НД: 10:00 – 18:00

Власники ПК під керуванням Windows і фанати Apple живуть, у певному сенсі, у різних всесвітах. Але ці світи все-таки часом перетинаються: наприклад, коли виникає необхідність установки десятки на Mac для подальшого запуску програми, яка працює тільки під Win – та ж 3ds Max. Це стосується також установки Windows 7 на Mac. Тільки важливо знати, що саме і навіщо робиться і мати відповідний досвід. Будь-яке завдання подібного роду фахівці IT Service здійснять оперативно та якісно. Установка Windows 7/10 на Mac пристрою здійснюється нашою компанією.

Послуга Вартість
Встановлення Windows 7, 10 на Mac. У пакет входять: MS Office 2010/13/19, драйвери, антивірус, набір програм (кодеки, плеєри, браузер на вибір, переглядачі pdf, djvu, месенджери, torrent клієнт, архіватор, програми для роботи з віртуальними дисками, програми для очищення системи ) 700 грн.

Встановлення Windows 7/10 на Mac пристрої

Установка Windows 7/10 на mac устройстваОстанню версію ОС від Майкрософт можна встановити на пристрої від Mac, які були зроблені з 2012 року. Наприклад, на Mac Mini установка Windows 10 здійснюється без проблем, якщо девайс 2012 або пізнішого року виробництва. Існує два основних способи здійснити цю процедуру:

  1. За допомогою Boot Camp. Цей інструмент містить повний пакет необхідних для повноцінної установки “десятки” опцій. В результаті користувач зможе здійснювати перемикання між macOS та Віндовсом під час перезавантаження.
  2. Використовуючи Parallels Desktop. По суті, на ПК створюється віртуальна машина під керуванням Виндовс, що дозволяє здійснювати запуск необхідного програмного забезпечення. Мінус у тому, що такий варіант не підійде для повноцінного запуску ігор та й продуктивність обмежена, тому що далеко не всі ресурси комп’ютера можуть бути віддані віртуальній машині.

Забезпечити однаково стабільне функціонування MacOS та Віндовс 10 на одному девайсі — для досвідченого майстра завдання стандартне. Новачку ж світить перспектива витратити не одну годину, розбираючись у нюансах. Тому рекомендуємо замовити цю послугу в IT Service: так можна позбавити себе головного болю і моря витраченого часуи.

Для власників девайсів Apple: інсталяція Windows 7

“Сімку” можна встановлювати на пристрої до 2012 року випуску. Для чого необхідно створити на жорсткому диску окремий розділ, розмір якого рекомендується встановити щонайменше 40 Гб. Якщо у вас Macbook, установка Windows 7 в цілому здійснюється так само, як і у випадку з “десяткою”. Важливо забезпечити резервне копіювання всіх даних. Це та інші обов’язкові правила установки Windows 7 на Mac дотримуються нами неухильно, в результаті клієнт отримує можливість використовувати як MacOS так і Win7.

Викликати майстра
    Визвать мастера​