Телефони:

Працюємо по виїзду!

Режим роботи:

ПН-ПТ: 9.00 – 19:00
СБ, НД: 10:00 – 18:00

ITSERVICE

Працюємо по виїзду!

Режим роботи:

ПН-ПТ: 9.00 – 19:00

СБ, НД: 10:00 – 18:00

ITSERVICE

вирішення будь-яких
комп'ютерних проблем

Телефони:

Працюємо по виїзду!

Режим роботи:

ПН-ПТ: 9.00 – 19:00
СБ, НД: 10:00 – 18:00

Встановлення Windows 7/10/11

Теоретично Установка і переустановка Windows 10 або іншої ОС від Microsoft досить проста. Але кожен, хто має подібний досвід підтвердить: практично напевно в той чи інший момент виникне якийсь нюанс. Найпростіше питання: “у яких випадках і яку робити установку Windows 7 – GPT або MBR?” напевно введе 90% користувачів (багато з яких вважають себе досвідченими) у легкий ступор. Тому важливо доручити це професіоналу: наприклад, далеко не кожен користувач знає, що «сімку» краще ставити на диск з MBR-розміткою, Win10 — на GPT. Відразу варто згадати Windows 8: ця ОС вийшла відверто невдалою. А оновлення 8.1 вийшло занадто пізно – тепер уже, коли практично всім власникам більш-менш нових ПК доступна установка системи Windows 10, у “вісімці” банально відпала потреба.

Ціна

ПослугаВартість
Установка Windows 7, 10, 11. У пакет входять: MS Office 2013/16/19/21, драйвери, антивірус, набір програм (кодеки, плеєри, браузер на вибір, переглядачі pdf, djvu, месенджери, torrent клієнт, архіватор, програми для роботи з віртуальними дисками, програми для очищення системи)700 грн.

Установка Windows 7, 10 в Днепре

Чому так потрібна послуга установки Windows 10

Установка Windows 10 Win10, особливо з останніми оновленнями – спритна ОС, займають відносно небагато місця на диску. Основна різниця з “сімкою”, по суті, полягає в тому, що Windows 7 рекомендується як основна для ноутбуків та стаціонарних ПК, яким більше 10 років. Нові комп’ютери, як правило, має сенс «оснастити» десяткою. Важливо здійснювати установку Windows 10 з прицілом насамперед на безвідмовність роботи, і в цьому сенсі сьогодні найбільш стабільною є Windows 10 LTSC. Але багато користувачів намагаються зробити все самостійно, в результаті профільні форуми повні повідомлень про ті чи інші проблеми. Найчастіше згадуються такі:
  • Не запускається встановлення із флешки.
  • Процес зависає на логотипі Microsoft.
  • Помилка 0x8007025D та подібні до неї.
  • Некоректні драйвери.
Це лише мала частина складнощів, які можуть виникнути при інсталяції Windows 10 самостійно. Тому, щоб заощадити час і нерви – звертайтеся до фахівців IT Service. Ми гарантуємо швидке та професійне виконання роботи.

Які існують методи встановлення Windows 7

Установка Windows 7 Якщо не брати до уваги незначні особливості, де-факто є єдиною найбільш прийнятною схемою, якою дотримується більшість фахівців. Процедура інсталяції та налаштування операційної системи Windows 7 виглядає так:
  • Аналіз комплектації ноутбука або стаціонарного ПК та вибір редакції та розрядності ОС. А доступні такі: Початкова, Домашня розширена, Професійна, Корпоративна, Максимальна.
  • Здійснення “чистої” установки, незважаючи на можливість робити це з-під вже встановленої ОС.
  • Майстер, який здійснює процедуру, повинен встановити, крім самої системи, найсвіжіші оновлення.
  • Останній етап: необхідно «накатити» всі драйвери — а це, особливо у випадку зі старими ПК, часом дуже нетривіальне завдання, яке потребує досвіду та майстерності.
Якщо у вас MacBook — установку Windows 7 або ж «десятки» здійснити цілком реально, але тут вже точно не обійтися без кваліфікованого майстра, оскільки процес нестандартний і має безліч особливостей.

Вызвать мастера​

    Викликати майстра