Телефони:

Працюємо по виїзду!

Режим роботи:

ПН-ПТ: 9.00 – 19:00
СБ, НД: 10:00 – 18:00

ITSERVICE

Працюємо по виїзду!

Режим роботи:

ПН-ПТ: 9.00 – 19:00

СБ, НД: 10:00 – 18:00

ITSERVICE

вирішення будь-яких
комп'ютерних проблем

Телефони:

Працюємо по виїзду!

Режим роботи:

ПН-ПТ: 9.00 – 19:00
СБ, НД: 10:00 – 18:00

Чому потрібно чистити ноутбук

Ваш ноутбук почав гальмувати, зависати та помітно перегріватися під час роботи? За статистикою, найчастішою причиною цих проблем є засмічення вентиляційної системи пилом. І просто вчасне очищення системи охолодження ноутбука може відновити працездатність та запобігти поломці.  Де замовити послуги з очистки ноутбука від пилу у Дніпрі та її технічні моменти, розберемо далі.

Чому потрібно чистити кулер ноутбука

Кулер є одним з основних компонентів ноутбуків та комп’ютерів і відповідає за своєчасне охолодження пристрою. Профілактику системи охолодження ноутбука необхідно проводити не рідше одного разу на рік. За цей час на кулері накопичується достатня кількість пилу та дрібного сміття, через що блок перестає нормально функціонувати і якщо ігнорувати таку проблему – зовсім скоро вам може знадобитися шукати ремонт ноутбуків. Через несправний кулер у комп’ютерній техніці можуть виникнути такі проблеми:

 • Періодичне зависання під час запуску комп’ютерних ігор або відео;
 • Занадто голосна робота кулера, систематичні клацання, гурчання всередині корпусу;
 • Уповільнення роботи операційної системи;
 • Самовільне відключення обладнання.

Щоб не доводити техніку до критичного стану, радимо замовляти чистку ноутбука у нашій компанії “ITService”. Серед основних послуг із профілактики ноутбуків компанія пропонує:

 • Заміна термопасти та термопрокладок;
 • Ремонт чи заміна системи охолодження;
 • Очищення та змащення охолоджувача, або його заміна.

Як обчислюється вартість послуги

Вартість обслуговування може змінюватись в залежності від марки та моделі ноутбука та його технічних характеристик. Компанія пропонує заміну термопасти в ноутбуках HP, Lenovo, Asus, Dell, Apple та інших популярних марок. Процес заміни термопасти передбачає такі етапи:

 1. Повний розбір обладнання, очищення усіх деталей та вузлів від дрібного сміття та пилу за допомогою спеціальних щіток та сухих серветок.
 2. Від кристала процесора та відеокарти відокремлюється система охолодження. Це дві основні частини ноутбука, які потребують заміни термопасти. Поверхні чіпа процесора та відеокарти, а також теплові трубки змащуються термопастою для кращого зчеплення з поверхнею та швидшого охолодження. Попередньо очистивши ці запилені елементи і видаливши залишки старої термопасти, спеціальним пензликом наноситься нова термопаста.
 3. Перевірка працездатності пристрою. Після знепилення пристрою та заміни термопасти перевіряється коректність роботи ноутбука.

Чому не варто робити заміну самостійно?

Якщо у вас немає сучасного обладнання, знань та досвіду в цій галузі, ви ризикуєте порушити внутрішні елементи пристрою. У цьому випадку, замість нескладного обслуговування, вам доведеться віддати ноутбук на повний ремонт. Це ризикований шлях вирішення проблеми, який може лише її посилити. Найкращий варіант провести обслуговування ноутбуку у Дніпрі – заручитися допомогою висококваліфікованих майстрів з “ITService”. В такому разі ви будете впевнені у якості проведених робіт

Вызвать мастера​

  Викликати майстра