Телефони:

Працюємо по виїзду!

Режим роботи:

ПН-ПТ: 9.00 – 19:00
СБ, НД: 10:00 – 18:00

ITSERVICE

Працюємо по виїзду!

Режим роботи:

ПН-ПТ: 9.00 – 19:00

СБ, НД: 10:00 – 18:00

ITSERVICE

вирішення будь-яких
комп'ютерних проблем

Телефони:

Працюємо по виїзду!

Режим роботи:

ПН-ПТ: 9.00 – 19:00
СБ, НД: 10:00 – 18:00

Продаж ПК та ноутбуків

Сьогодні на ринку є дуже багато різних моделей нових стаціонарних ПК і ноутбуків. Але також на ринку є не менше б/у комп’ютерної техніки, яка у багатьох випадках, за умови належного сервісного догляду, цілком конкурентоспроможна та здатна відповідати сучасним вимогам. При цьому, за ціною значно привабливішою за комп’ютери з магазину. Як купити бу ноутбук хороший, щоб нічого не зламалося і не згоріло через кілька тижнів після покупки? Уникнути можливого контакту з шахраями можна двома способами: купити стаціонарний комп’ютер або ноутбук у хорошого знайомого або ж скористатися послугами перевіреної компанії.

Що ми вам пропонуємо:

Продаж ПК та ноутбуків

Попит на техніку, яка вже була у вжитку, в Україні зростає, що зумовлено насамперед економічною ситуацією в країні. Також важливим фактором є те, що техніка, вік якої 2-5 і навіть більше років (якщо ще й виконаний грамотний апгрейд) цілком придатна для комфортної роботи та вирішення більшості завдань. Відповідно, зростає і кількість онлайн сервісів, що пропонують купити ігровий ноутбук недорого бу, а також інші види ПК:

  • Дошки оголошень. Недолік – найбільша ймовірність нарватися на шахраїв якраз у разі покупки за оголошенням про продаж комп’ютерів на олх і т.п. сервіси.
  • Онлайн-магазини, що спеціалізуються на продажі ПК.
  • “Сарафанне радіо” – друзі, знайомі. Недолік — далеко не всі навіть найближчі люди здатні адекватно оцінювати свою техніку, пропонуючи купити ноутбук бу Apple («адже він такий улюблений») і т.д. за завищеною ціною.

IT Service пропонує купити ноутбук б/у в Україні недорого — причому ми виходячи з нашої спеціалізації (ремонт, діагностика, сервісне обслуговування тощо) гарантуємо 100% працездатність усієї техніки.

Купити добрий б/у ноутбук, ПК у Дніпрі.

Маючи навички та досвід, можна навіть з досить старого ПК або ноутбука зробити дуже спритний девайс. У кожному конкретному випадку методи різні: десь потрібен невеликий апгрейд жорсткого диска під систему (заміна на SSD), додавання оперативної пам’яті, а десь чистка від пилу та встановлення оптимальної версії ОС. Тому, якщо стоїть завдання купити потужний б/у ноутбук — звернення до IT Service буде чудовим рішенням у Дніпрі. У нас багаторічний досвід виконання всього спектру робіт з обслуговування комп’ютерної техніки, тому купити ігровий комп’ютер недорого у нас — це гарантія працездатності та тривалого терміну служби.

Вызвать мастера​

    Викликати майстра