Телефони:

Працюємо по виїзду!

Режим роботи:

ПН-ПТ: 9.00 – 19:00
СБ, НД: 10:00 – 18:00

ITSERVICE

Працюємо по виїзду!

Режим роботи:

ПН-ПТ: 9.00 – 19:00

СБ, НД: 10:00 – 18:00

ITSERVICE

вирішення будь-яких
комп'ютерних проблем

Телефони:

Працюємо по виїзду!

Режим роботи:

ПН-ПТ: 9.00 – 19:00
СБ, НД: 10:00 – 18:00

Продаж б/в ноутбуків

Оголошення “продаж б/у ноутбуків” можна зустріти все частіше та частіше. На жаль, на цій ниві діє велика кількість шахраїв, тому питання про те, як і де купити б/у ноутбук – дуже актуальне. Багато хто користується сервісами на зразок OLX: «купити б/у ноутбук» – приватні оголошення такого роду, а також запити про продаж там зустрічаються часто. Але саме такий варіант характеризується найбільшою ймовірністю зіткнутися з шахраями, в результаті втратити свої гроші, або придбати зовні добре підрихтований, але насправді вже «дихає на ладан» девайс.

Як правильно купити ноутбук недорогий, але хороший

Сьогодні в Україну завозиться величезна кількість комп’ютерної техніки, що була у використанні з Європи та США. Також працює величезна кількість різних організацій, що займаються ремонтом та наданням послуг для тих, хто хоче купити ноутбук в Україні недорого. Найбільша небезпека полягає в тому, що людина, яка не має досвіду, не в змозі перевірити, наскільки девайс працездатний і яка ймовірність того, що він пропрацює хоча б 1 рік. Вихід: замовити послугу покупки пристрою та перевірених фахівців.

Продаж ноутбуків б/у

Сервісний центр IT Service вже достатньо років працює на ринку ремонту, діагностики, сервісного обслуговування комп’ютерної техніки. Ми готові докласти всі свої навички та знання для того, щоб допомогти купити ігровий ноутбук потужний, але недорого б/у будь-якого нашого клієнта. Переваги роботи з нами:

  • Докладно розуміємося на комп’ютерній техніці і в актуальній ситуації на ринку: чи потрібно купити маленький ноутбук б/у, або ж купити б/у ноутбук 17 дюймів – все зробимо з найбільшою вигодою.
  • IT Service гарантує оптимальну витрату кожної гривні: підсумкова конфігурація повністю відповідатиме бюджету.
  • Проконсультуємо щодо особливостей використання, а також надаємо подальше сервісне обслуговування пристрою, максимально продовживши термін його життя.

При необхідності придбання вживаної техніки оптимальний варіант: скористатися послугами професіоналів, які допоможуть купити ігровий потужний, або навпаки офісний бюджетний.

Вызвать мастера​

    Викликати майстра