Телефони:

Працюємо по виїзду!

Режим роботи:

ПН-ПТ: 9.00 – 19:00
СБ, НД: 10:00 – 18:00

ITSERVICE

Працюємо по виїзду!

Режим роботи:

ПН-ПТ: 9.00 – 19:00

СБ, НД: 10:00 – 18:00

ITSERVICE

вирішення будь-яких
комп'ютерних проблем

Телефони:

Працюємо по виїзду!

Режим роботи:

ПН-ПТ: 9.00 – 19:00
СБ, НД: 10:00 – 18:00

Складання б/в комп’ютера

Термін роботи ПК та його продуктивність багато в чому залежать від того, наскільки грамотно спочатку було зібрано системний блок. Але для початку потрібно придбати комплектуючі для комп’ютера. IT Service багато років спеціалізується на діагностиці, ремонті, сервісному обслуговуванні комп’ютерної техніки. Тому зробивши замовлення у нас, вам не потрібно буде ставитись питанням про те, де можна купити б/у комп’ютер. На всі виконані роботи, включаючи складання б/в комп’ютера, надаємо гарантію, забезпечуючи тим самим тривалий термін роботи придбаної у нас комп’ютерної техніки.

Як купити б/у персональний комп’ютер

Ситуація на ринку б/у техніки, особливо це стосується комп’ютерних комплектуючих, наступна: зараз доступна безліч різноманітних варіантів складання, будь то пристрої від Apple або ж ПК на основі Intel, AMD. Недосвідченій людині доведеться витратити багато часу на вивчення величезної кількості оголошень про продаж комп’ютерів б/у. Тому найкращий спосіб купити ігровий системний блок комп’ютера бу (це ж стосується і бюджетних ПК): довірити цю роботу досвідченому спеціалісту, проконсультувавшись з ним і озвучивши завдання, для виконання яких купується ПК, можна виробити оптимальний бюджет. Після чого фахівець підбере комплектуючі, здійснить збирання комп’ютера, протестує.

Де придбати комплектуючі для комп’ютера

Якщо добре орієнтуватися в комп’ютерній техніці або делегувати завдання купити комп’ютер б/у досвідченій людині, можна придбати гідний системний блок за невеликі гроші. Як правило, комплектуючі купуються:

  • У великих містах – на ринках. Це доступно далеко не всім і не завжди (коронавірус може затягнутися надовго), складно та дуже затратно за часом.
  • На найбільших дошках оголошень: олх, безплатня. Але в такому разі є можливість придбати річ, яка вийде з ладу буквально за кілька днів.
  • Купити стаціонарний комп’ютер можна також на спеціалізованих форумах. Основний недолік — досвідчені користувачі таких форумів, що промишляють торгівлею, продають комплектуючі за значно завищеною ціною, розраховуючи на недосвідчених новачків.

Купити б/у ноутбуки, комп’ютери надійно, з гарантією та чесною вартістю можна скориставшись послугами фахівців IT Service у Дніпрі. На користь цього варіанту кажуть: великий досвід роботи компанії на ринку, а також багато позитивних відгуків постійних клієнтів. Замовити послугу можна на сайті, по телефону, через Вайбер або Телеграм – будемо раді будь-яким формам співпраці.

Вызвать мастера​

    Викликати майстра