Телефони:

Працюємо по виїзду!

Режим роботи:

ПН-ПТ: 9.00 – 19:00
СБ, НД: 10:00 – 18:00

ITSERVICE

Працюємо по виїзду!

Режим роботи:

ПН-ПТ: 9.00 – 19:00

СБ, НД: 10:00 – 18:00

ITSERVICE

вирішення будь-яких
комп'ютерних проблем

Телефони:

Працюємо по виїзду!

Режим роботи:

ПН-ПТ: 9.00 – 19:00
СБ, НД: 10:00 – 18:00

Складання нового комп’ютера

Нові стаціонарні ПК, що продаються в магазинах, можна купити значно дешевше – про це не знає більшість недосвідчених користувачів. Причому можна заощадити в районі 15-20% всього бюджету. Складання нового комп’ютера допоможе Вам у цьому! Домогтися цього можна, якщо купити необхідні комплектуючі процесор, пам’ять і т.д. окремо, іноді у різних інтернет-магазинах. А потім здійснити складання нового комп’ютера вдома. За наявності такого досвіду можна зробити це самому, але в ідеалі доцільніше замовити виконання цієї роботи професіоналам — тим більше, що вартість такої послуги є демократичною. IT Service виконає будь-яке завдання, пов’язане із сервісним обслуговуванням ПК, у тому числі ми спеціалізуємося і на збиранні ігрового комп’ютера: бюджетний варіант, топ-комплектації тощо.

Сборка пк под заказ

Потужний ігровий комп’ютер: збирання, ціна, особливості

Покупець завжди хоче витратити менше, а отримати більше. Тому запит про те, скільки коштуватиме складання ігрового комп’ютера, буде актуальним завжди. У цьому вся сенсі основний чинник: фінансові можливості клієнта. На один процесор можна витратити більше $1500. З іншого боку, цієї суми буде більш ніж достатньо, щоб зібрати новий ПК (включаючи монітор), який на 100% впорається з будь-якою сучасною грою, не кажучи вже про офісні завдання. Спеціаліст IT Service:

  • Забезпечить оптимальне поєднання комплектуючих.
  • Збере системний блок (професійний кабель-менеджмент, забезпечення ефективного охолодження, комфортне розташування роз’ємів тощо).
  • Виконає повне налаштування нового комп’ютера після збирання (BIOS, ОС, необхідні програми).

У мережі достатньо пропозицій від фірм зі збирання ігрових комп’ютерів, але не варто ризикувати, користуючись послугами «нонеймів» та новачків. Майстри в IT Service мають досвід від 6 років і вище, тому ми можемо гарантувати виконання ідеального складання ігрового комп’ютера Windows 10, а також інших ОС.

Сборка нового компьютера

Потрібен ігровий комп’ютер складання: замовити у Дніпрі

Наші майстри можуть виконати роботу як в офісі, так і вдома. Ми оперативно підберемо комплектуючі збирання ігрового комп’ютера — ціна яких буде найоптимальнішою по Україні. Для будь-якого бюджету знайдемо найкращий варіант. Можна до нескінченності моніторити сайти складання ігрових комп’ютерів, яких темрява – сьогодні всі кому не ліньки вирішили займатися «комп’ютерними майстрами». А можна вже сьогодні замовити у професіоналів у IT Service складання гарного ігрового комп’ютера та в найкоротші терміни отримати на руки потужний системний блок. Замовлення можна здійснити на сайті, телефоном, в Телеграмі, Вайбері.

Вызвать мастера​

    Викликати майстра