Телефони:

Працюємо по виїзду!

Режим роботи:

ПН-ПТ: 9.00 – 19:00
СБ, НД: 10:00 – 18:00

ITSERVICE

вирішення будь-яких
комп'ютерних проблем

Телефони:

Працюємо по виїзду!

Режим роботи:

ПН-ПТ: 9.00 – 19:00
СБ, НД: 10:00 – 18:00

Ремонт комп’ютерів

Повільна та некоректна робота персонального комп’ютера, постійні збої та мимовільні перезавантаження системи – вірні ознаки несправності вашого ПК! Ремонт комп’ютерів у Дніпрі – основний напрямок діяльності IT service, будь-яка апаратна або програмна поломка у вас – сигнал для звернення саме до нас. Ми займаємося ремонтом та налаштуванням роботи комп’ютерів, периферії та офісної техніки, надаючи послуги юридичним та фізичним особам як на разовій, так і на постійній основі.

Ремонт комп’ютерів у Дніпрі. Послуги ITService

  • Комплексна діагностика. Своєчасно проведена діагностика, усунення виявлених несправностей та лікування вірусів – запорука довгострокової та успішної роботи комп’ютера. Ефективна підтримка комп’ютера – це до нас!
  • Чищення комп’ютера від пилу та заміна термопасти. Незалежно від терміну експлуатації комп’ютера, щорічно необхідно проводити його профілактичне обслуговування. Пил, шерсть домашніх вихованців та дрібне сміття забиваються всередину та призводять до перегріву процесора, відеокарти та материнської плати. Що, своєю чергою, провокує всілякі збої у роботі апарату. Профілактичне чищення системи охолодження – гарантія довголіття служби комп’ютера.
  • Лікування вірусів та антивірусний захист. Відсутність шкідливого ПЗ – обов’язкова умова нормального функціонування операційної системи та збереження даних. Наші фахівці не тільки зроблять лікування вірусів, а й підберуть оптимальний для вашого комп’ютера антивірус.
  • Заміна несправних комплектуючих і апгрейд компютера.
  • Ремонт материнських плат та відеокарт.
  • Консультативна допомога незмінним клієнтам.
  • Безкоштовний виїзд майстра додому у будь-який район міста Дніпро.

У яких випадках слід звертатися до нашого сервісу

Якщо ваш комп’ютер шумить, гальмує, зависає, перезавантажується і періодично видає системні помилки, значить настав час звернутися за професійною допомогою. Навіть простий пил в радіаторі або зараження шкідливим ПЗ, що стало вже звичним, можуть принести власнику комп’ютера чимало клопоту. Що й казати про ситуації, коли з ладу виходить материнська плата, мережна картка чи блок живлення? Тут без майстра вже точно не обійтись. Телефонуйте у комп’ютерний сервіс, і ваші турботи стануть нашими завданнями. У свою чергу, на вас чекає оперативний виїзд майстра додому або в офіс, діагностика, ремонт комп’ютерів, чищення тимчасових файлів комп’ютера, лікування вірусів, чищення від пилу або ремонт із заміною необхідних комплектуючих у мінімальні терміни та за прийнятну ціну.

ПослугаВартість
Ремонт комп’ютераот 450* грн.
*Виклик майстра безкоштовний при замовленні послуг на суму щонайменше 500грн

Звертатися за допомогою до ITService можна навіть до придбання комп’ютера. Ви скажете: “До чого мені ремонт комп’ютера без комп’ютера!” Безумовно, ні до чого. Але ж ми не тільки здійснюємо пошук та заміну несправних комплектуючих комп’ютера, а й робимо повне його збирання та модернізацію. Наші фахівці підкажуть, що і де слід купувати (або куплять разом з вами), щоб у зібраному вигляді пристрій відповідав усім вашим вимогам. Наприклад, при покупці офісної техніки вони звернуть увагу клієнтів на материнські плати з вбудованим графічним процесором, а для ігрового комп’ютера – на «материнки», що забезпечують належну якість зображення.

Допустимо, у вас вже є комп’ютер. Він справний і вірою та правдою служить вам не перший рік. Тоді він, напевно, морально застарів і потребує модернізації. Вироблений нами апгрейд комп’ютерів дозволяє клієнтам з мінімальними фінансовими вкладеннями суттєво покращити апарат. Процесори, жорсткі диски, обсяги оперативної пам’яті – ми чудово орієнтуємось на ринку електроніки. Враховуючи продуктивність різних компонентів персонального комп’ютера та потреби замовників, ми створюємо потрібний саме їм комп’ютер.

Але цей урочистий момент настав – абсолютно новий (або модернізований) комп’ютер придбаний, привезений додому і розпакований. І знову дзвоніть у IT service! Наш спеціаліст негайно виїде до вас додому або в офіс і здійснить усі необхідні роботи, щоб ви могли скористатися своєю покупкою. Він встановить операційну систему та пакет необхідних для роботи програм (у тому числі і програмне забезпечення для дизайнерів), драйверів, налаштує роботу принтерів та сканерів, підключить комп’ютер до мережі Інтернет та встановить комплексний антивірус. Звертайтеся до нашого комп’ютерного сервісу!

Важливим є питання вартості наших послуг. При поодинокому ремонті комп’ютера або ноутбука ціну можна дізнатися у оператора або на сайті. У складніших випадках, коли клієнт сам не знає, що спровокувало поломку, вартість послуги оголошується виїзним фахівцем після проведеної діагностики.

Окремо звертаємо увагу керівників підприємств та приватних підприємців на абонентське обслуговування організацій, що здійснюється нашим сервісом. Укладений з нами договір на аутсорсинг гарантує безперебійну роботу офісної техніки. Ми зробимо монтаж та налаштування роботи локальної мережі, налагодимо вихід у мережу Інтернет, забезпечимо постійний моніторинг працездатності комп’ютерів, візьмемо на себе забезпечення віддаленої технічної підтримки та оперативне усунення несправностей з апаратом та програмним забезпеченням. Крім того, фахівці IT service в курсі всіх новинок, що з’являються на ринку інформаційних технологій, і будь-якої миті готові внести свої пропозиції щодо покращення діяльності компанії.

Викликати майстра
    Визвать мастера​