Телефони:

Працюємо по виїзду!

Режим роботи:

ПН-ПТ: 9.00 – 19:00
СБ, НД: 10:00 – 18:00

ITSERVICE

Працюємо по виїзду!

Режим роботи:

ПН-ПТ: 9.00 – 19:00

СБ, НД: 10:00 – 18:00

ITSERVICE

вирішення будь-яких
комп'ютерних проблем

Телефони:

Працюємо по виїзду!

Режим роботи:

ПН-ПТ: 9.00 – 19:00
СБ, НД: 10:00 – 18:00

Чищення системи охолодження

Забезпечення комфортного роботи комплектуючих температурного режиму — одне з основних завдань під час експлуатації ПК. Тому необхідно вчасно виконувати професійне чищення комп’ютера, яке під силу досвідченому майстру. Компанія IT Service пропонує можливість здійснення маніпуляцій вдома, без зайвих тимчасових витрат та іншого клопоту для клієнта. Чистка системи охолодження – цю процедуру ми виконаємо вдома, після якої ваш ПК як мінімум 3-4 місяці працюватиме як новий. За умови, звичайно, дотримання правил експлуатації.

Особливості глибокого чищення комп’ютера

Пыль в системном блоке ПК
Пил у системному блоці ПК – почистимо і таке!

Багато користувачів самостійно видаляють пил зі свого ПК. Якщо є відповідний досвід і людина має необхідні знання – це добре, але все ж більшість користувачів ПК недостатньо обізнані про те, як правильно виконувати чищення комп’ютера всередині. Необхідно буде зробити таке:

 • правильно розібрати ПК;
 • видалити весь пил із системного блоку;
 • за допомогою спеціальних інструментів провести видалення 100% пилу із відеокарти, блоку живлення, кулерів, радіаторів до стану «як після покупки»;
 • у деяких випадках – замінити термопасту, оптимізувати розміщення кулерів, що працюють на вдування повітря всередину корпусу і на видув тощо;
 • зібрати ПК;
 • протестувати, переконатися у повній працездатності.

Кожен конкретний випадок може вимагати спеціальних маніпуляцій, тому ремонт і чищення комп’ютерів — завдання, виконання якої бажано делегувати майстру. Тим більше, якщо мова йде про ноутбук – у цьому випадку нюансів буває ще більше, тому що розібрати деякі моделі може лише профі.

Наслідки неправильного чищення комп’ютера, ноутбука

Система охолодження ПК – сукупність всіх кулерів, радіаторів, а також принцип їхнього розташування. Крім того, важлива якість термопасти та її стан – термопасту потрібно періодично змінювати. Що трапиться, якщо чистити комп’ютер від пилу вдома неправильно? Ось лише деякі можливі проблеми:

 • після чищення комп’ютер не включається;
 • процесор дуже сильно нагрівається;
 • спостерігаються довільні перезавантаження;
 • зависає комп’ютер після чищення;
 • і т.д.

Щоб уберегти себе від подібних проблем, замовляйте послугу чищення комп’ютера у сервісному центрі IT Service. Наші майстри використовують виключно сучасне обладнання, плюс, маючи великий досвід, зможуть проконсультувати з будь-якого питання, пов’язаного з правильним обслуговуванням ПК.

Вызвать мастера​

  Викликати майстра