Телефони:

Працюємо по виїзду!

Режим роботи:

ПН-ПТ: 9.00 – 19:00
СБ, НД: 10:00 – 18:00

ITSERVICE

Працюємо по виїзду!

Режим роботи:

ПН-ПТ: 9.00 – 19:00

СБ, НД: 10:00 – 18:00

ITSERVICE

вирішення будь-яких
комп'ютерних проблем

Телефони:

Працюємо по виїзду!

Режим роботи:

ПН-ПТ: 9.00 – 19:00
СБ, НД: 10:00 – 18:00

Діагностика несправності

Обов’язковою умовою тривалого терміну життя та хорошої продуктивності комп’ютерної техніки є сервісне обслуговування комп’ютерів. У цьому сенсі з комп’ютерами все як з людьми: запорука успіху в усуненні проблеми — точна діагностика несправності. Наприклад, при включенні чутно шум кулера, а зображення немає. Визначити, що саме зламалося часом не так просто. Чи потрібний ремонт, або ж «злетів BIOS». Таких ситуацій – безліч і навіть досвідчені користувачі знають, що вигідніше буде звернутися за допомогою до професіоналів. Компанія з обслуговування комп’ютерів IT Service – це майстри з більш ніж 6-річним стажем роботи, що гарантують точність визначення проблеми. Ми також гарантуємо будь-які виконані нами ремонтні роботи.

Як забезпечити профілактичне обслуговування комп’ютерів

Поломка “заліза” – це вже наслідок, результат, а причиною може бути банальна недбалість в експлуатації техніки. Щоб не виникла потреба звертатися до центру обслуговування комп’ютерів, важливо дотримуватися основних правил використання ПК:

  • не допускати перегрівання комплектуючих під час роботи;
  • проводити періодичне чищення від пилу;
  • проводити коректне встановлення ОС та інших програм;
  • оновлювати ПЗ, що використовується;
  • захищати свій ПК: з антивірусом у будь-якому випадку краще, ніж зовсім без нього (навіть якщо він іноді і блокує файли, завантажені з торентів);
  • уважно стежити за станом ПК та фіксувати зміни.

Будь-який майстер з обслуговування комп’ютерів підтвердить, що найправильніше — щойно помітили щось незвичайне, одразу звертатися до СЦ. Наприклад: раптове мимовільне вимкнення комп’ютера, мерехтливі або постійні смуги та «квадратики» по екрану, шум тощо. Своєчасне обслуговування комп’ютерів, діагностика може запобігти поломці та подальшим фінансовим витратам.

Технічне обслуговування комп’ютерів: ціни у Дніпрі.

Вартість діагностики або конкретної ремонтної маніпуляції визначається у кожному випадку окремо та залежить від ціни комплектуючих у Дніпрі, а також необхідності ремонту та його складності. IT Service надає послугу ремонту та обслуговування комп’ютера вдома. Це означає, що технік зможе у зручний для клієнта час прибути за вказаною адресою та здійснити ремонт, апгрейд та обслуговування комп’ютера швидко та якісно. Крім того, майстер проконсультує з будь-якого питання щодо того, як у майбутньому уникнути проблем із ПК.

Вызвать мастера​

    Викликати майстра