Телефони:

Працюємо по виїзду!

Режим роботи:

ПН-ПТ: 9.00 – 19:00
СБ, НД: 10:00 – 18:00

ITSERVICE

вирішення будь-яких
комп'ютерних проблем

Телефони:

Працюємо по виїзду!

Режим роботи:

ПН-ПТ: 9.00 – 19:00
СБ, НД: 10:00 – 18:00

Ремонт материнської плати, відеокарти

Складно переоцінити важливість материнської плати для комп’ютера, тому що саме на ній реалізовано керування всім ПК. З іншого боку, несправність відеокарти призведе до повної неможливості використання комп’ютера. Ремонт материнської плати комп’ютера – одна з прямих спеціалізацій сервісного центру IT Service, і це завдання ми виконаємо гарантовано швидко та якісно. Хоча б тому, що наші майстри мають більш ніж 6-річний досвід виконання таких процедур.

Ремонт материнської плати комп’ютера

Це частина ПК – ключова, на платі розташована величезна кількість елементів, кожен з яких може вийти з ладу. І саме тому іноді діагностика поломки та виявлення причини є буквально хірургічною спецоперацією. Як зрозуміти, що з «материнкою» щось не те й потрібна допомога майстра:

  • поява “синього екрану”;
  • довільні перезавантаження;
  • відсутність запуску ПК після натискання кнопки Power;
  • некоректне визначення підключених комплектуючих;
  • проблеми з роз’ємами – USB та іншими;
  • і т.д.

Якщо спостерігається щось подібне, це ще не гарантія проблем саме з материнською платою. Але вже достатня причина для того, щоб скористатися послугами майстра з ремонту материнської плати комп’ютера вдома. Фахівці IT Service можуть навіть у телефонному режимі провести первинну діагностику та підказати можливі варіанти вирішення проблеми.

Ремонт відеокарт будь-якої складності

Один із найпопулярніших запитів, що стосуються комп’ютерних комплектуючих, пов’язаний із відеокартами. Це не дивно, тому що якість відеоконтенту зростає, вимогливість сучасних ігор також. Тому відеокарта «запахує» під час роботи ПК більшості користувачів (особливо у геймерів) за повною програмою. Але якщо, наприклад, не забезпечити хороше охолодження, то ймовірність поломки та необхідності професійного ремонту відеокарт значно підвищується.

Виявити проблему з відеокартою часто не так просто, типові ознаки такі: будь-які неполадки із зображенням; а також сильний безперервний шум її вентиляторів. Але можуть бути і симптоми, схожі на несправність інших комплектуючих — наприклад, перезавантаження. Щоб точно визначити причину – звертайтеся до IT Service. Ми гарантуємо своєчасну діагностику та ремонт відеокарти у разі, якщо проблема у ній. Або виконаємо будь-який інший тип ремонту вашого ПК.

Викликати майстра
    Визвать мастера​