Телефони:

Працюємо по виїзду!

Режим роботи:

ПН-ПТ: 9.00 – 19:00
СБ, НД: 10:00 – 18:00

ITSERVICE

вирішення будь-яких
комп'ютерних проблем

Телефони:

Працюємо по виїзду!

Режим роботи:

ПН-ПТ: 9.00 – 19:00
СБ, НД: 10:00 – 18:00

Заміна комплектуючих

Старий комп’ютер, що не відповідає сучасним вимогам до продуктивності, в багатьох випадках можна непогано «проапргрейдити». Заміна застарілих деталей комп’ютера може значно збільшити швидкість роботи. Наприклад, заміна 2-ядерного процесора на 4-ядерний та збільшення оперативної пам’яті з 2 до 4 Гб може суттєво покращити можливості ПК. І, певна річ, не обійтися без заміни комплектуючих комп’ютера у разі поломки процесора, відеокарти і т.д. Компанія IT Service здійснить обслуговування комп’ютерної техніки, здійснить ремонт будь-якого виду складності та інші маніпуляції з комплектуючими вдома.

Процедура заміни старих деталей комп’ютера на нові

Якщо йдеться про оновлення можливостей ПК, то головне завдання — з урахуванням пропонованого бюджету досягти максимального приросту продуктивності. У такому разі роботи виконуються у кілька етапів:

  • діагностика ПК щодо працездатності та стану наявних комплектуючих;
  • при необхідності – виконання сервісного обслуговування, чищення від пилу тощо;
  • встановлення комплектуючих – з урахуванням того, наскільки заміна того чи іншого компонента позначиться на приріст продуктивності.

Навіть поверховий погляд на форуми, присвячений методам апгрейду ПК, говорить про те, що процедура має багато аспектів. Від майстра вимагається наявність специфічних навичок, досвіду, досконального знання можливостей як старого, так і нового заліза.

Ремонт комп’ютерів: заміна комплектуючих

Виклик фахівця, здатного правильно замінити залізо, може бути наслідком банального виходу з ладу одного або декількох комплектуючих. У такому разі заміна деталей комп’ютера, якщо ремонт неможливий, просто необхідна. Але для початку дуже важливо адекватно з’ясувати причину проблеми. Наприклад, при спробі увімкнення ПК на екран не подається зображення, але шум роботи кулерів присутній. Така ситуація може бути наслідком проблем із блоком живлення, біосом тощо. І подібних форс-мажорних моментів у роботі ПК є безліч. Точно визначити причину і запропонувати оптимальний вихід із ситуації, чи то ремонт чи інше рішення, може лише досвідчений фахівець. Сервісний центр IT Service пропонує послугу діагностики та заміни комплектуючих комп’ютера вдома за найвигіднішою ціною у Дніпрі.

Вызвать мастера​

    Викликати майстра