Телефони:

Працюємо по виїзду!

Режим роботи:

ПН-ПТ: 9.00 – 19:00
СБ, НД: 10:00 – 18:00

ITSERVICE

Працюємо по виїзду!

Режим роботи:

ПН-ПТ: 9.00 – 19:00

СБ, НД: 10:00 – 18:00

ITSERVICE

вирішення будь-яких
комп'ютерних проблем

Телефони:

Працюємо по виїзду!

Режим роботи:

ПН-ПТ: 9.00 – 19:00
СБ, НД: 10:00 – 18:00

Ваш ноутбук зламався, постійно вимикається чи «гальмує»? Настав час звернутися до фахівця і усунути неполадки, що виникли в ньому. Профільним напрямком діяльності нашого сервісу є ремонт ноутбуків у Дніпрі (Дніпропетровську) з виїздом додому або за місцем роботи.

Наші висококваліфіковані фахівці професійно та швидко усувають будь-які неполадки, при необхідності організовуючи оперативну доставку потрібних комплектуючих додому.

Ремонт ноутбуків у Дніпрі

Наші фахівці виконують ремонт та технічне обслуговування популярних і не тільки моделей ноутбуків:

Найчастіше причиною поломки може бути виконане вчасно ТО ноутбука. Ми виконуємо такі види робіт з вашим ноутбуком:

 • Чищення ноутбука від пилу. Ви помітили, що ваш ноутбук “гальмує” в процесі роботи, перезавантажується або зовсім вимикається. Це означає, що його система охолодження працює не на належному рівні. Дрібні частинки бруду, кімнатний пил та шерсть домашніх улюбленців, що осіла в радіаторі, провокують перегрів процесора та материнської плати, спрацьовування системи захисту та подальше відключення комп’ютера. Чищення ноутбука від пилу – процедура досить поширена і виконується протягом 1-3 годин. За цей час майстер не тільки видаляє пил з корпусу, а й очищає від бруду лопаті кулера і радіатор. Оскільки забруднюється комп’ютер приблизно протягом року, те й профілактичну чистку варто робити кожні 12 місяців.
 • Заміна термопасти у ноутбуці. Ця процедура дуже важлива для нормального, а головне тривалого функціонування процесора ноутбука і зазвичай виконується разом із чищенням ноутбука. Висихання та невчасна заміна термопасти, як і пил, призводить до порушення тепловіддачі. Через це у кращому випадку спрацьовує захист, і ноут відключається, а в гіршому – процесор виходить із ладу.
 • Ремонт та заміна матриці ноутбука при механічному ушкодженні.
 • Заміна клавіатури після залиття або механічного пошкодження.
 • Відновлення «материнки» після залиття.
 • Встановлення на ноутбук операційної системи Windows 7/10 з відповідним набором програм, антивірусом та драйверами.
 • Установка спеціальних програм для проектувальників та дизайнерів.
 • Чищення тимчасових файлів.
 • Лікування вірусів.
 • Роботи з налаштування принтерів та сканерів.

ПослугаВартість
Ремонт ноутбукавід 450* грн.
*Виклик майстра безкоштовний при замовленні послуг на суму не менше 500грн

Немає нічого дивного в тому, що мобільна техніка, постійно перебуваючи в русі, ламається значно частіше і швидше за стаціонарні комп’ютери.
Ми ж готові будь-якої миті надати в Дніпрі допомогу, пов’язану з ремонтом ноутбуків, а також з обслуговуванням та встановленням програмного забезпечення вдома. Зауважте, чи це одноразова робота у приватного клієнта або контракт з великим підприємством, обслуговування та ремонт ноутбуків здійснюється нами на найвищому рівні. Наші майстри виробляють ремонт різного рівня складності, від ремонту комплектуючих елементів до заміни корпусу (за попередньою домовленістю). Ми займаємося ремонтом ноутбуків Samsung, Asus, HP, Lenovo, Acer та ін. Що ж стосується ПЗ, то з роботами з установки системи Windows, установкою антивірусу, очищенням від шкідливих програм і підключенням до Інтернету, наші професіонали справляються в найкоротші терміни.

Ви цінуєте свій час? Наш сервіс також цінує час та гроші своїх клієнтів. Вам більше не потрібно нікуди відвозити свою зламану техніку та чекати кілька днів, а то й тижнів. Досить просто набрати номер та повідомити нас про проблему. Наші спеціалісти в найкоротші терміни виїдуть до вас додому або в офіс та здійснять ремонт ноутбуків у Дніпрі кваліфіковано та швидко.

Вызвать мастера​

  Викликати майстра