Телефони:

Працюємо по виїзду!

Режим роботи:

ПН-ПТ: 9.00 – 19:00
СБ, НД: 10:00 – 18:00

ITSERVICE

Працюємо по виїзду!

Режим роботи:

ПН-ПТ: 9.00 – 19:00

СБ, НД: 10:00 – 18:00

ITSERVICE

вирішення будь-яких
комп'ютерних проблем

Телефони:

Працюємо по виїзду!

Режим роботи:

ПН-ПТ: 9.00 – 19:00
СБ, НД: 10:00 – 18:00

Ремонт ноутбуків Apple

У Apple, незважаючи на відносно високу вартість гаджетів, недарма стільки шанувальників: якість складання та продуктивність говорять самі за себе. Але навіть найміцніший девайс можна вивести з ладу, якщо не дотримуватися правил користування. Ми пропонуємо послугу ремонт ноутбуків Apple на дому. Ви телефонуєте нам, ми отримуємо всю інформацію про поломку, виявляємо причину і отруюємо за необхідною адресою досвідченого майстра, озброєного всім необхідним. Від нас: швидкість та якість, від вас: мінімум клопоту.

Ціни на ремонт ноутбуків Apple

ПослугаВартість*
Чистка системи охолодження ноутбука Apple500 грн.
Відновлення після залиття1000-3000 грн.
Заміна акумулятора ноутбука Apple500 грн.**
Заміна клавіатури ноутбука Apple500-1000 грн.**
*Виклик майстра безкоштовний при замовленні послуг на суму щонайменше 500грн
**До вартості послуги необхідно додати вартість комплектуючих

 

Чищення системи охолодження

Пил — зло не лише в контексті згубного впливу на здоров’я людини, а й для комп’ютерної техніки. Непомітно, при цьому повільно та впевнено вона:

  1. проникає усередину корпусу;
  2. накопичується у важкодоступних місцях;
  3. суттєво знижує ефективність охолодження;
  4. провокує хронічний перегрів;
  5. в результаті – пристрій починає безбожно “гальмувати”, шуміти і, що ще гірше, виникає поломка комплектуючих.

Чистка Макбука від пилу, але не просто чистка, а виконується періодично – той засіб, який не дасть пилу зіпсувати ваше життя і здоров’я улюбленого девайсу.

Відновлення після залиття

Стів Джобс дуже постарався, щоб фанати «яблучної» продукції були задоволені. Але ніщо не зможе врятувати девайс, якщо стався форс-мажор, і на клавіатуру вилитий, наприклад, келих кефіру. У такому разі радимо оперативно виходити з нами на зв’язок і замовляти ремонт MacBook після залиття. Тому що ми максимально швидко приїдемо, все полагодимо і, якщо це ще можливо, убережемо ваш пристрій від виникнення серйозних проблем, таких як поломка материнської плати.

Заміна акумулятора

Суть покупки ноутбука – у можливості мобільного використання. Якщо виникають проблеми з акумулятором, то девайс перетворюється на звичайний стаціонарний ПК. Наш сервісний центр виконує всі види ремонту MacBook: заміну акумулятора у тому числі. Як зрозуміти, що з батареєю щось не те:

  • не заряджається на 100%;
  • заряду вистачає на критично невеликий проміжок часу, наприклад, на 1 годину, тоді як інструкції вказані 8 годин;
  • поява несанкціонованого користувачем перезапуску та вимкнень без видимих на те причин.

При будь-якій підозрі на непрацездатність акумулятора важливо відразу ж звертатися в СЦ, тому що іноді можна обійтися тільки діагностикою та коригуванням роботи акумулятора.

Заміна клавіатури ноутбука

Навіть користувачі, які виявляють найвищий рівень турботи про свій апарат, не застраховані від несправностей клавіатури. Проте кількість натискань на кнопки протягом терміну експлуатації обчислюється мільйонами. Тому часом знадобиться заміна клавіатури на макбуку — ціна даної процедури у нашому СЦ найбільш вигідна у Дніпрі, плюс до того, якість забезпечена гарантією на виконані роботи.

Викликати майстра

    Вызвать мастера​