Телефони:

Працюємо по виїзду!

Режим роботи:

ПН-ПТ: 9.00 – 19:00
СБ, НД: 10:00 – 18:00

ITSERVICE

Працюємо по виїзду!

Режим роботи:

ПН-ПТ: 9.00 – 19:00

СБ, НД: 10:00 – 18:00

ITSERVICE

вирішення будь-яких
комп'ютерних проблем

Телефони:

Працюємо по виїзду!

Режим роботи:

ПН-ПТ: 9.00 – 19:00
СБ, НД: 10:00 – 18:00

Ремонт ноутбуків Asus

Одна з найпопулярніших компаній, що виробляють комп’ютерні комплектуючі та безліч мобільних гаджетів – Asus. Оборот близько $14 млрд на рік говорить сам за себе. Якщо у вас пристрій цього виробника, це означає, що при правильному догляді тривалий термін служби гарантований. Однак у деяких випадках все-таки доводиться робити ремонт ноутбуків Asus — ціна на цю послугу, як і будь-які інші види ремонту в нашому сервісному центрі одна з найбільш вигідних в Дніпрі.

Ціни на ремонт ноутбуків Asus

ПослугаВартість*
Заміна клавіатури ноутбука Asus450-500 грн.**
Відновлення після залиття1000-3000 грн.
Заміна матриці ноутбука Asus500 грн.**
Чистка системи охолодження ноутбука Asus500 грн.
Ремонт корпусу ноутбука Asus500-800 грн.**
*Виклик майстра безкоштовний при замовленні послуг на суму щонайменше 500грн
**До вартості послуги необхідно додати вартість комплектуючих

Заміна клавіатури ноутбука

Нині все більше покупців та виробників наголошують на мобільних гаджетах. Тому ноутбук, як повноцінний комп’ютер, який, крім того, ще й зручно переносити, дуже затребуваний девайс. З механічного погляду саме клавіатура приймає він найбільше навантаження. Тому передчасний вихід її з ладу цілком можливий. Заміна клавіатури на ноутбуці Асус у нашому СЦ проводиться професійними майстрами з більш ніж 6-річним стажем. При цьому використовуються виключно сертифіковані комплектуючі від компанії Asus.

Відновлення після залиття

Ось тільки деякі з сотень можливих причин того, чому клавіатура може бути залита чаєм, водою, а то й чим міцніше:

  • швидкісний маневр кота;
  • незручний рух улюблениці-дочки;
  • вирішальний гол, пропущений рідною командою наприкінці гри.

Якщо залив ноутбук Asus, і він перестав коректно працювати — не причина сумувати, навпаки, важливо якнайшвидше, поки рідина на початку «роз’їдати» що-небудь на материнській платі, транспортувати девайс до нас у сервісний центр.

Заміна матриці ноутбука

Враховуючи дуже відчутну вартість нових пристроїв, багато власників уживаних пристроїв намагаються максимально продовжити термін роботи свого девайсу. Тому особливу увагу варто приділити догляду та діагностиці стану ноутбука. Скільки коштує ремонт екрану ноутбука Asus – не дарма саме цей запит часто вводять у пошуковик, тому що відсутність зображення на екрані може бути наслідком несправності шлейфу матриці або її самої. Також проблема може бути у материнській платі. Щоб вчасно усунути неполадку, важливо при перших ознаках проблем з картинкою звертатися до професійного майстра.

Чищення системи охолодження

Згодом у корпусі накопичується пил, що ускладнює охолодження комплектуючих, насамперед, процесора та відеокарти. У результаті материнська плата обмежує подачу напруги на процесор і він починає працювати на 50% своєї потужності, а то й менше. Так ноутбук перетворюється на «гальма». Саме тому чищення ноутбука Asus від пилу має виконуватися щонайменше раз на кілька місяців, таким чином можна забезпечити максимальну продуктивність улюбленого девайсу.

Ремонт корпусу ноутбука

Кришка, петлі та інші елементи корпусу ноутбука беруть на себе серйозний удар під час експлуатації – мобільність передбачає активне використання часом у найпростіших умовах. Якщо перестає відкриватися або нормально закриватися кришка, це означає, що може знадобитися ремонт петлі ноутбука Asus. Якщо мешкаєте у Дніпрі — сміливо приносьте або відправляйте ноутбук до нас: відновимо та віддамо в кращому вигляді! Плюс надамо гарантію на виконані роботи.

Вызвать мастера​

    Викликати майстра