Телефони:

Працюємо по виїзду!

Режим роботи:

ПН-ПТ: 9.00 – 19:00
СБ, НД: 10:00 – 18:00

ITSERVICE

Працюємо по виїзду!

Режим роботи:

ПН-ПТ: 9.00 – 19:00

СБ, НД: 10:00 – 18:00

ITSERVICE

вирішення будь-яких
комп'ютерних проблем

Телефони:

Працюємо по виїзду!

Режим роботи:

ПН-ПТ: 9.00 – 19:00
СБ, НД: 10:00 – 18:00

Ремонт ноутбуків Dell

Американський виробник Dell з Техасу – гігант у галузі виробництва комп’ютерної техніки. Ноутбуки цього бренду багато років являють собою приклад високої якості та відмінної продуктивності. Але це справедливо лише за умови проведення періодичного сервісного догляду та діагностики ноутбука Dell. Як і будь-який якісний продукт, девайси від цього бренду вимагають відповідного ставлення до себе, і тоді пристрій працюватиме багато років. Ремонт ноутбуків Dell провадиться нашою компанією.

Ціни на ремонт ноутбуків Dell

ПослугаВартість*
Заміна клавіатури ноутбука Dell450-500 грн.**
Відновлення після залиття1000-3000 грн.
Заміна матриці ноутбука Dell500 грн.**
Чищення системи охолодження ноутбука Dell500 грн.
Ремонт корпусу ноутбука Dell500-800 грн.**
*Виклик майстра безкоштовний при замовленні послуг на суму щонайменше 500грн
**До вартості послуги необхідно додати вартість комплектуючих

Чищення системи охолодження

Найпоширеніша причина звернень власників ноутбуків до сервісного центру — необхідність чищення від пилу. Саме вона стає першою перешкодою для охолодження відеокарти та процесора. Вони, нагріваючись, спричиняють надмірне перегрівання всіх комплектуючих — усередині корпусу все починає «горіти» і підсмажувати один одного. Результат сумний: продуктивність падає у рази. Своєчасне чищення ноутбука Dell позбавить власника цих проблем. І, між іншим, ще значно збільшить термін служби комплектуючих.

Заміна матриці ноутбука

Зображення на екрані може зникнути не тільки через виход з ладу матриці. Потенційними «винуватцями» можуть, наприклад, бути:

  • Відеокарти.
  • Пам’ять.
  • Материнська плата.

Тому питання про необхідність заміни матриці ноутбука Dell, або знадобиться заміна/ремонт іншого компонента, може вирішуватися тільки професійним майстром за результатами діагностики. Наш сервісний центр має всі технічні можливості для того, щоб забезпечити оперативне визначення причин проблем і подальший якісний ремонт.

Заміна клавіатури ноутбука

Пристрої Dell відрізняються високою якістю та комфортом при експлуатації клавіатури. Але в житті будь-якого девайсу може статися форс-мажор, зрештою жодна клавіатура не витримає падіння важкого молотка з висоти 1-2 метри. І тоді ремонт клавіатури ноутбука Делл, за всієї щирої поваги до надійності продукції бренду — неминучий. Ціна такої процедури залежить від моделі ноутбука та типу поломки. Але в будь-якому разі ми надамо гарантію на виконані роботи.

Відновлення після залиття

Так міг би звучати рекламний слоган у стилі ретро: Залив клавіатуру ноутбука Dell? Не проблема! Головне у СЦ принести встиг!». До речі, про необхідність моментального ремонту тут згадано не просто заради червоного слівця: залиття необхідно усувати відразу ж. Таким чином можна практично на 100% уникнути значно суттєвіших з погляду ціни ремонту проблем — наприклад, поломки материнської плати.

Ремонт корпусу ноутбука

Усунення всіляких поломок ноутбуків – наша спеціалізація вже багато років. Ремонт ноутбуків Делл у тому числі, особливо коли йдеться про поломки елементів корпусу: кришка, петлі, рознімання, кнопки. На будь-який тип ремонту ми надаємо гарантію, тому що впевнені в якості робіт, а також використовуємо тільки сертифіковані комплектуючі. Отже, відремонтований у нашому сервісному центрі девайс працюватиме ще дуже довго!

Вызвать мастера​

    Викликати майстра