Телефони:

Працюємо по виїзду!

Режим роботи:

ПН-ПТ: 9.00 – 19:00
СБ, НД: 10:00 – 18:00

ITSERVICE

Працюємо по виїзду!

Режим роботи:

ПН-ПТ: 9.00 – 19:00

СБ, НД: 10:00 – 18:00

ITSERVICE

вирішення будь-яких
комп'ютерних проблем

Телефони:

Працюємо по виїзду!

Режим роботи:

ПН-ПТ: 9.00 – 19:00
СБ, НД: 10:00 – 18:00

Ремонт ноутбуків Lenovo

Китайський технологічний гігант спеціалізується з виробництва широкого спектра продукції. Особливою популярністю на українському ринку користуються ноутбуки Lenovo. Причина проста: хороша продуктивність за цілком конкурентною ціною. Купивши такий девайс хочеться, щоб він пропрацював якнайдовше. Тому важливо вчасно проводити сервісне обслуговування і, за наявності мінімальних проблем, доручати професійним майстрам виконання діагностики ноутбука Ленове. Ремонт ноутбуків Lenovo провадиться нашою компанією.

Ціни на ремонт ноутбуків Lenovo

ПослугаВартість*
Заміна клавіатури ноутбука Lenovo450-500 грн.**
Відновлення після залиття1000-3000 грн.
Заміна матриці ноутбука Lenovo500 грн.**
Чищення системи охолодження ноутбука Lenovo500 грн.
Ремонт корпусу ноутбука Lenovo500-800 грн.**
*Виклик майстра безкоштовний при замовленні послуг на суму щонайменше 500грн
**До вартості послуги необхідно додати вартість комплектуючих

Чищення системи охолодження

Головна вимога в контексті забезпечення тривалого часу життя девайсу – забезпечити правильний температурний режим роботи процесора, відеокарти та інших комплектуючих. Періодичне чищення вентилятора ноутбука Леново з цієї причини – найважливіша складова догляду. Тому що пил, що накопичується, ускладнює охолодження і призводить до перегріву всередині корпусу. Чищення ж забезпечує максимальну ефективність системи охолодження.

Заміна матриці ноутбука

Проблеми із зображенням можуть бути різноманітними: повне зникнення картинки, поява вертикальних смуг та інші види дефектів. Найімовірніші ознаки необхідності заміни шлейфу матриці на ноутбуці Lenovo:

  • на екрані ноутбука – експозиція «Чорного квадрата» Малевича, а на зовнішньому моніторі – картинка в повному порядку;
  • усілякі спотворення картинки;
  • зміни характеру спотворень у процесі відкриття/закриття кришки.

Наш сервісний центр пропонує можливість усунення подібних поломок на дому: віддалено з’ясуємо проблему, привеземо необхідні запчастини та оперативно все.

Заміна клавіатури ноутбука

Щодо приємна новина, яка чекає у разі заміни клавіатури ноутбука Ленове – ціна. Все-таки, маніпуляція такого роду не така затратна, як заміна процесора або оперативної пам’яті. Здоров’я — найцінніше, що ми маємо, тому особливу увагу до стану клавіатури рекомендується звертати тим, хто багато часу проводить за роботою. Оскільки навіть малопомітна несправність клавіатури може спричинити біль у зап’ясті, суглоби пальців.

Відновлення після залиття

Можна бути вкрай обережним в експлуатації та уважним у контексті своєчасного сервісного обслуговування, але це не гарантія того, що в якийсь день не сталася прикра неприємність. Якщо користувач залив ноутбук Леново, правило просте: постаратися максимально оперативно доставити залитого «пацієнта» в сервісний центр, а ще краще – викликати лікаря (майстра чи то пак) додому. Тому що непривабливий вигляд клавіатури – найнешкідливіше, що може статися від потрапляння всередину рідини. В особливій небезпеці материнська плата — а ось її поломка може коштувати круглу суму.

Ремонт корпусу ноутбука

Ноутбуки Леново відрізняються меншою ціною, якщо порівнювати з аналогічними за продуктивністю пристроями інших брендів. Це обумовлюється використанням більш дешевих матеріалів корпусу, що часто призводить до поломки кріплення петель, що вириваються із пластику. А значить, вже не вийде обмежитися ремонтом петлі ноутбука Леново — необхідний ремонт або навіть заміна всієї нижньої частини корпусу (корита). Але, незалежно від характеру поломки та складності ремонту, наш СЦ забезпечить повне відновлення працездатності девайсу.

Вызвать мастера​

    Викликати майстра