Телефони:

Працюємо по виїзду!

Режим роботи:

ПН-ПТ: 9.00 – 19:00
СБ, НД: 10:00 – 18:00

ITSERVICE

Працюємо по виїзду!

Режим роботи:

ПН-ПТ: 9.00 – 19:00

СБ, НД: 10:00 – 18:00

ITSERVICE

вирішення будь-яких
комп'ютерних проблем

Телефони:

Працюємо по виїзду!

Режим роботи:

ПН-ПТ: 9.00 – 19:00
СБ, НД: 10:00 – 18:00

Ремонт ноутбуків LG

За виробництво ноутбуків відповідає “LG Home Entertainment” – одне з відділень всесвітньо відомого корейського бренду. Модельний ряд лише актуальних девайсів, що сьогодні знаходяться у продажу, перевищує 25 позицій, і це без урахування різних комплектацій. Якщо покупець дотримуватиметься правил експлуатації, то продукція LG здатна служити тривалий термін. У разі виходу з ладу наш сервісний центр забезпечить ремонт ноутбуків LG вдома. Майстер визначить характер поломки за інформацією від користувача, підбере необхідні запчастини та оперативно здійснить необхідні ремонтні маніпуляції на місці.

Ціни на ремонт ноутбуків LG

ПослугаВартість*
Заміна клавіатури ноутбука LG450-500 грн.**
Відновлення після залиття1000-3000 грн.
Заміна матриці ноутбука LG500 грн.**
Чистка системи охолодження ноутбука LG500 грн.
Ремонт корпусу ноутбука LG500-800 грн.**
*Виклик майстра безкоштовний при замовленні послуг на суму щонайменше 500грн
**До вартості послуги необхідно додати вартість комплектуючих

Чистка системы охлаждения

Є кілька основних вимог до догляду за комп’ютерною технікою:

  • стежити за температурним режимом (виключати перегрів) та вологістю;
  • не допускати ударної дії, падінь тощо;
  • використовувати лише сертифіковане програмне забезпечення;
  • у разі проблем звертатись до професійного сервісного центру.

Чищення ноутбука LG — послуга дуже потрібна і є обов’язковою, виконувати її рекомендується як мінімум раз на 3-4 місяці. Таким чином, можна гарантувати коректну роботу системи охолодження пристрою. І тоді буде забезпечена висока продуктивність та робота без поломок та збоїв.

Заміна матриці ноутбука

У ТОП-3 найчастіших несправностей – вихід з ладу екрану, внаслідок чого може знадобитися заміна дисплея ноутбука LG. Але перед початком такої процедури майстер має переконатися, що це оптимальне вирішення проблеми. Адже недосвідчені «ремонтники» часто пропонують заміну у випадках, коли можна обійтись менш кардинальними способами. Або плутають вихід з ладу шлейфу матриці з поломкою екрана і т.п. Високий професіоналізм та досвід наших майстрів – гарантія того, що будь-яка ремонтна маніпуляція з пристроєм буде на 100% виправданою. А після відновлення ноутбук працюватиме, як новий.

Заміна клавіатури ноутбука

Коректне функціонування клавіатури – важливий показник працездатності ноутбука. Тому що саме з клавіатурою відбувається максимальна взаємодія пальців користувача. А навіть найпомітніша несправність здатна не тільки знизити швидкість набору тексту, але й спровокувати появу дискомфортних відчуттів в області зап’ястя, суглобів пальців. Тому для того, щоб уникнути цього, а також запобігти заміні клавіатури ноутбука LG, у разі виявлення найменшої несправності варто зв’язатися з професійним майстром сервісного центру.

Відновлення після залиття

Якщо залили ноутбук LG – не проблема, відновимо все до вихідного стану. Єдине прохання – не зволікати зі зверненням до СЦ. І це реклама для червоного слівця. Справа в тому, що рідина, що потрапила всередину корпусу, може стати причиною виходу з експлуатації дорогих комплектуючих. У результаті все не обмежиться лише ремонтом клавіатури.

Ремонт корпусу ноутбука

Мобільність таких пристроїв, як ноутбуки, призводить до інтенсивного їх щоденного використання. При цьому підвищуються вимоги до елементів корпусу з погляду міцності. Кришка, петлі, інші елементи можуть бути пошкоджені внаслідок різних форс-мажорних обставин. Ремонт корпусу ноутбука LG — послуга, затребувана. А наші майстри мають більш ніж 6-річний досвід, тому забезпечимо найкращий результат та надамо гарантію на виконані роботи.

Вызвать мастера​

    Викликати майстра