Телефони:

Працюємо по виїзду!

Режим роботи:

ПН-ПТ: 9.00 – 19:00
СБ, НД: 10:00 – 18:00

ITSERVICE

Працюємо по виїзду!

Режим роботи:

ПН-ПТ: 9.00 – 19:00

СБ, НД: 10:00 – 18:00

ITSERVICE

вирішення будь-яких
комп'ютерних проблем

Телефони:

Працюємо по виїзду!

Режим роботи:

ПН-ПТ: 9.00 – 19:00
СБ, НД: 10:00 – 18:00

Ремонт ноутбуків MSI

Незалежно від вартості, пристрої завжди оснащені комплектуючими, що дають змогу демонструвати відповідну ціну продуктивність. Хороший апарат, за умови дбайливого догляду, служитиме довгі роки. І тоді вам не доведеться звертатися до сервісного центру ремонту ноутбуків MSI, наприклад, через виход з ладу кулера, процесора або відеокарти. А якщо поломка таки трапилася – рекомендуємо звертатися тільки до професіоналів з гарною репутацією в Дніпрі. Ремонт ноутбуків MSI з нашою компанією – це доступне рішення.

Ціни на ремонт ноутбуків MSI

ПослугаВартість*
Заміна клавіатури ноутбука MSI450-500 грн.**
Відновлення після залиття1000-3000 грн.
Заміна матриці ноутбука MSI500 грн.**
Чистка системи охолодження ноутбука MSI500 грн.
Ремонт корпусу ноутбука MSI500-800 грн.**
*Виклик майстра безкоштовний при замовленні послуг на суму щонайменше 500грн
**До вартості послуги необхідно додати вартість комплектуючих

Заміна матриці ноутбука

Якісне зображення – одна з найважливіших характеристик мобільного гаджета, особливо це справедливо у випадку з користувачами, які щонайменше кілька годин на день проводять за екраном ноутбука. Тому дуже важливо стежити за роботою матриці пристрою і при найменших підозрах некоректності зображення дзвонити до СЦ. Ознаками проблем можуть бути:

  • затемнення по краях;
  • виникнення битих пікселів;
  • мерехтіння, фризи при відтворенні відео.

Ми якісно та оперативно виконаємо ремонт або заміну екрана на ноутбуці MSI, ціна на цю послугу у нас найвигідніша у Дніпрі. Плюс до того є можливість виїзду майстра додому.

Заміна клавіатури ноутбука

У яких випадках може знадобитися ремонт клавіатури MSI? Якщо протерлася одна або кілька клавіш, або відбувається залипання на механічному рівні. Також трапляються несправності, коли за зовнішньої відсутності поломок не спрацьовує набір того чи іншого символу. У більшості подібних ситуацій знадобиться незначний ремонт або заміна деяких елементів. Важливо тільки не затягувати зі зверненням до СЦ, щоб не посилити поломку.

Відновлення після залиття

Якщо залив ноутбук MSI, то правильне, що можна зробити в такій ситуації, це вимкнути його і, по можливості, оперативно викликати досвідченого майстра. Наш сервісний центр пропонує послугу виїзду додому, тому ми зможемо з мінімальними клопотами для власника девайсу повернути пристрій у його вихідний працездатний стан.

Ремонт корпусу ноутбука

Серед девайсів MSI представлені як бюджетні моделі, так і пристрої преміум-класу: міцність корпусу зазвичай відповідає вартості. Надійність і правильна робота всіх елементів корпусу – запорука безпеки комплектуючих, що знаходяться всередині. Якщо була виявлена найменша несправність, то для того, щоб уникнути повноцінного ремонту корпусу ноутбука MSI, важливо забезпечити оперативну діагностику.

Чищення системи охолодження

Навіть недосвідчений користувач може сприяти збільшенню терміну реальної служби ноутбука – наприклад, забезпечуючи періодичне, своєчасне чищення ноутбука MSI від пилу. Але важливо доручити це завдання професіоналам. Часто власники комп’ютерної техніки вважають, що досить просто відкрити кришку і продути видимі «начинки». Насправді цього мало: у сервісному центрі завжди є спеціальні інструменти, що дозволяють ретельно очистити всі комплектуючі. У результаті пристрій повертається до рук власника в стані, ніби щойно з магазину.

Вызвать мастера​

    Викликати майстра