Телефони:

Працюємо по виїзду!

Режим роботи:

ПН-ПТ: 9.00 – 19:00
СБ, НД: 10:00 – 18:00

ITSERVICE

Працюємо по виїзду!

Режим роботи:

ПН-ПТ: 9.00 – 19:00

СБ, НД: 10:00 – 18:00

ITSERVICE

вирішення будь-яких
комп'ютерних проблем

Телефони:

Працюємо по виїзду!

Режим роботи:

ПН-ПТ: 9.00 – 19:00
СБ, НД: 10:00 – 18:00

Ремонт ноутбуків Acer

Продукція бренду з тихоокеанської держави Тайвань вважається однією з найкращих виходячи із сукупності функціональних можливостей та тривалості служби. Все, що потрібно – гарантувати дбайливий догляд, своєчасне сервісне обслуговування, також діагностику та ремонт ноутбуків Acer (асер). Причому бажано цей обов’язок делегувати досвідченим майстрам. Ми забезпечимо ремонт корпусу ноутбука Acer, а також «оживимо», коли це можливо, і оновимо будь-які інші складові девайсу.

Ціни на ремонт ноутбуків Acer

ПослугаВартість*
Заміна клавіатури ноутбука Acer450-500 грн.**
Відновлення після залиття100-3000 грн.
Заміна матриці ноутбука Acer500 грн.**
Чистка системи охолодження ноутбука Acer500 грн.
Ремонт корпусу ноутбука Acer500-1000 грн.**
*Виклик майстра безкоштовний при замовленні послуг на суму щонайменше 500грн
**До вартості послуги необхідно додати вартість комплектуючих

Чищення системи охолодження

Для повноцінної демонстрації всіх можливостей комплектуючих важливо ефективно охолоджувати їх. Особливості відведення зайвого тепла:

  1. вентилятор працює на видув із корпусу нагрітого повітря;
  2. відповідно, повітря із приміщення постійно заходить у корпус;
  3. разом із повітрям усередину потрапляє і пил.

Якщо через деякий час після придбання девайса стає очевидним падіння швидкості роботи, то з великою ймовірністю проблему вирішить: чищення ноутбука Acer (асер) від пилу або перевірка на коректність роботи встановленого програмного забезпечення.

Ремонт корпусу ноутбука

Середньостатистична тривалість життя ноутбуків, виходячи із статистики останніх років, становить від 7 до 10 років. Навіть якщо користуватися ним не щодня, виходить, що корпус за цей час відкривається та закривається мінімум 2500-3000 разів. Ключова деталь, яка відповідає за безперебійну роботу механізму відкриття – петлі, які можуть з часом вийти з ладу. Ремонт петель ноутбука Acer – операція відносно нескладна, тому за наявності необхідних комплектуючих на складі можна розраховувати на швидке повернення оновленого девайса.

Відновлення після залиття

Часто трапляється такий форс-мажор: ноутбук Acer залитий водою і не вмикається дисплей. Надійне складання продукції компанії з Тайваню зазвичай (але не завжди) дозволяє «реанімувати пацієнта» без заміни дорогих комплектуючих: процесора, відеокарти. Однак важливо максимально оперативно звернутися до СЦ, інакше є ймовірність виникнення корозійних процесів, що може спричинити вихід з ладу материнської плати тощо.

Заміна клавіатури ноутбука

Ще одна вельми потрібна послуга — заміна клавіатури на ноутбуці Acer (асер) за доступною ціною в Дніпрі, оскільки з клавіатурою відбувається активна взаємодія, внаслідок чого вона може вийти з ладу. Ми гарантуємо використання виключно оригінальних запчастин, що спричиняє тривалий термін роботи девайсу після закінчення ремонтних робіт.

Заміна матриці ноутбука

Складова, нарівні з відеокартою, відповідальна за коректну картинку – матриця. Висококласний ремонт матриці ноутбука Acer, вартість якої формується виходячи з технологічних нюансів процесу та конкретного типу даної складової девайсу, можливий виключно за умови наявності у майстра серйозного досвіду проведення подібних маніпуляцій. І ця опція гарантована у нашому СЦ при ремонті екрана ноутбука Acer. Водночас, ціна ремонту матриці ноутбука Acer у нашому СЦ — більш ніж справедлива, особливо зважаючи на жорсткість вимог до наших майстрів: обов’язковий більш ніж 6-річний досвід.

Вызвать мастера​

    Викликати майстра