Телефони:

Працюємо по виїзду!

Режим роботи:

ПН-ПТ: 9.00 – 19:00
СБ, НД: 10:00 – 18:00

ITSERVICE

вирішення будь-яких
комп'ютерних проблем

Телефони:

Працюємо по виїзду!

Режим роботи:

ПН-ПТ: 9.00 – 19:00
СБ, НД: 10:00 – 18:00

Ремонт ноутбуків HP

Бренд Hewlett-Packard – вибір багатьох знаючих толк в комп’ютерній техніці людей, особливо правильне це твердження, якщо йдеться про ноутбуки. Сервісний ремонт ноутбуків HP може знадобитися, якщо не стежити за пристроєм так, як належить, тобто не здійснювати вказані в посібнику користувача заходи щодо сервісного обслуговування. Потенційно девайс від HP здатний працювати більше 10 років, заощаджуючи кошти власника, тому догляд за пристроєм дуже важливий.

Ціни на ремонт ноутбуків HP

ПослугаВартість*
Заміна клавіатури ноутбука HP450-500 грн.**
Відновлення після залиття1000-3000 грн.
Заміна матриці ноутбука HP500 грн.**
Чистка системи охолодження ноутбука HP500 грн.
Ремонт корпусу ноутбука HP500-800 грн.**
*Виклик майстра безкоштовний при замовленні послуг на суму щонайменше 500грн
**До вартості послуги необхідно додати вартість комплектуючих

Чищення системи охолодження

У чому полягає чистка кулера ноутбука HP? Відповідь на це питання очевидна, якщо знати, в якій послідовності відбувається перетворення пристрою з «шустрого» на «гальма»:

  1. кулер усередині корпусу охолоджує комплектуючі, виштовхуючи гаряче повітря назовні;
  2. в результаті всередину корпусу постійно засмоктується свіже повітря з приміщення;
  3. разом з цим, всередині накопичується пил, що осідає на лопатях кулера та на радіаторі;
  4. швидкість кулера знижується, температура зростає, у результаті система безпеки зменшує напругу, що подається на процесор;
  5. в результаті процесор працює повільніше – пристрій починає жорстко гальмувати.

Найсмішніше, що це все – результат дії банального пилу. Якщо своєчасно позбавлятися її, девайс завжди буде працювати так само швидко, як у перший день після покупки.

Заміна матриці ноутбука

Цей компонент у зв’язці з відеокартою забезпечує подачу зображення. Є ще й шлейф матриці, а також компоненти відеосистеми на материнській платі, відповідно причин проблем із зображенням може бути маса. Для того, щоб уникнути необхідності заміни матриці на ноутбуці HP, ціна якої в нашому СЦ найбільш вигідна в Дніпрі, важливо особливо дбайливо ставитись до екрану девайсу.

Заміна клавіатури ноутбука

У кожному конкретному випадку виявлення поломки клавіатури, вартість та особливості ремонту клавіатури ноутбука HP визначається професійним майстром індивідуально. Наш сервісний центр пропонує послугу ремонту вдома: з’ясувавши характер проблеми та модель ноутбука, спеціаліст, озброєний необхідними запчастинами та інструментами, прибуде за адресою користувача та здійснить ремонт.

Відновлення після залиття

Якщо ви залили ноутбук HP, то рекомендуємо відкласти інші завдання на потім, а в пріоритет поставити виклик комп’ютерної служби порятунку. Тому що у разі зволікання з ремонтом ноутбук може дійти до критичного стану, коли потрібно його дійсно рятувати. Рідина цілком може стати причиною початку корозії на тій же материнській платі — а це, у свою чергу, загрожує серйозними проблемами та суттєвими фінансовими витратами.

Ремонт корпусу ноутбука

Ноутбук характеризується великою кількістю різних елементів, у тому числі складається корпус: верхня кришка, лицьова рамка, петлі, кнопки, роз’єми тощо. Ми спеціалізуємось на ремонті корпусів ноутбуків HP як морально застарілих, так і новітніх моделей. Якою б не була несправність та складність ремонту – гарантуємо відновлення повної працездатності пристрою та надаємо гарантію на всі роботи.

Вызвать мастера​

    Викликати майстра