Телефони:

Працюємо по виїзду!

Режим роботи:

ПН-ПТ: 9.00 – 19:00
СБ, НД: 10:00 – 18:00

ITSERVICE

Працюємо по виїзду!

Режим роботи:

ПН-ПТ: 9.00 – 19:00

СБ, НД: 10:00 – 18:00

ITSERVICE

вирішення будь-яких
комп'ютерних проблем

Телефони:

Працюємо по виїзду!

Режим роботи:

ПН-ПТ: 9.00 – 19:00
СБ, НД: 10:00 – 18:00

Ремонт ноутбуків Samsung

Навіть найякісніший пристрій може вийти з ладу. Ремонт ноутбуків Samsung з нашою компанією – це доступне рішення. Вартість ремонту ноутбука Samsung у нашому сервісному центрі найбільш вигідна у Дніпрі. Крім того, серед послуг – виїзд професіонала додому та здійснення ремонтних робіт на місці. У результаті не потрібно витрачати час на транспортування девайсу до СЦ. Мінімальний досвід наших майстрів – 6 років, тому висока якість та надійність ремонту гарантовано.

Ціни на ремонт ноутбуків Samsung

ПослугаВартість*
Заміна клавіатури ноутбука Samsung450-500 грн.**
Відновлення після залиття1000-3000 грн.
Заміна матриці ноутбука Samsung500 грн.**
Чистка системи охолодження ноутбука Samsung500 грн.
Ремонт корпусу ноутбука Samsung500-800 грн.**
*Виклик майстра безкоштовний при замовленні послуг на суму щонайменше 500грн
**До вартості послуги необхідно додати вартість комплектуючих

Чищення системи охолодження

Один з найважливіших ворогів ноутбука – пил, він здатний завдати серйозної шкоди, впливаючи при цьому непомітно для користувача. Навіть найдорожчий та якісний пристрій має періодично обслуговуватись в умовах сервісного центру. І одне з найголовніших завдань – чищення ноутбука від пилу Samsung. Тому що:

  • кулер працюватиме на 100% своєї ефективності;
  • гаряче повітря видувати з тією інтенсивністю, яка розраховувалася виробником;
  • відсутність пилу на радіаторі та комплектуючих дозволить підтримувати мінімально можливу температуру.

Таким чином, забезпечується висока продуктивність та тривалий термін роботи всіх комплектуючих.

Заміна матриці ноутбука

Користувачеві не важко помітити проблеми із зображенням, якщо такі будуть мати місце. Іноді буває, що невелике затемнення на краю або один битий піксель сприймається як невелика проблема, з якою можна і змиритися. Це неправильний підхід, тому що такі явища можуть говорити про початок процесів, здатних завдати значно більшої шкоди матриці або відеокарті. Що згодом спричинить необхідність, наприклад, заміни матриці ноутбука Samsung. Так що при виявленні найменших проблем рекомендується – дзвоніть, все полагодимо!

Відновлення після залиття

Одна з найприкріших проблем, які можуть виникнути з ноутбуком, це якщо користувач залив ноутбук Samsung. Один незручний рух та пристрій може стати повністю непрацездатним. Можна, звичайно, підключити USB-клавіатуру, але це не позбавить ймовірності виходу з ладу внутрішніх комплектуючих, чого допускати зовсім не можна. Здійснювати ремонт самотужки також не рекомендується, тому найкраще звернутися до СЦ.

Ремонт корпусу ноутбука

Активне використання пристроїв у повсякденному житті може призвести до поломки одного з елементів корпусу та згодом до необхідності ремонту петель ноутбука Samsung. Вони забезпечують коректне відкриття та закриття кришки, і це дуже важливий момент, оскільки при транспортуванні ноутбук завжди має бути надійно закритий. Відповідно справність петель – важливий фактор безпеки ноутбука під час перевезення.

Заміна клавіатури ноутбука

Виходячи з призначення клавіатури, цілком логічно, що з нею можуть статися проблеми при активному використанні девайса. Найчастіше це призведе до необхідності виконати невеликий за витратами та вартістю ремонт кнопки клавіатури на ноутбуці Samsung. Оскільки ми використовуємо лише сертифіковані комплектуючі, то гарантуємо максимально швидке та якісне виконання цього завдання. Тим більше що ми пропонуємо послугу ремонту вдома.

Вызвать мастера​

    Викликати майстра