Телефони:

Працюємо по виїзду!

Режим роботи:

ПН-ПТ: 9.00 – 19:00
СБ, НД: 10:00 – 18:00

ITSERVICE

Працюємо по виїзду!

Режим роботи:

ПН-ПТ: 9.00 – 19:00

СБ, НД: 10:00 – 18:00

ITSERVICE

вирішення будь-яких
комп'ютерних проблем

Телефони:

Працюємо по виїзду!

Режим роботи:

ПН-ПТ: 9.00 – 19:00
СБ, НД: 10:00 – 18:00

Ремонт ноутбуків Sony

Sony вже не перше десятиліття за оцінками багатьох – найвідоміший бренд, що випускає електроніку. І вже точно у компанії повно шанувальників у всьому світі та в Україні. На даний момент бренд зупинив випуск ноутбуків. Але зважаючи на їх спочатку високу якість і надійність, досі досить багато б/в пристроїв працюють і цілком відповідають нинішнім вимогам. Тому ремонт ноутбуків Sony – послуга затребувана, адже час іде, а пристрої не молодшають.

Ціни на ремонт ноутбуків Sony

ПослугаВартість*
Заміна клавіатури ноутбука Sony450-500 грн.**
Відновлення після залиття1000-3000 грн.
Заміна матриці ноутбука Sony500 грн.**
Чистка системи охолодження ноутбука Sony500 грн.
Ремонт корпусу ноутбука Sony500-800 грн.**
*Виклик майстра безкоштовний при замовленні послуг на суму щонайменше 500грн
**До вартості послуги необхідно додати вартість комплектуючих

Чищення системи охолодження

Чистка системи охолодження На форумах любителів комп’ютерної техніки можна прочитати думку, що чищення ноутбуків Sony – завдання нескладне і виконати її цілком під силу самостійно. Це твердження неправильне, і ось чому:

  • хоч би простим здавався розбір пристрою, спроба зробити це самостійно може призвести до поломки;
  • необхідно знати, як правильно виконувати чищення комплектуючих конкретної моделі;
  • потрібні спеціальні інструменти, які зазвичай є лише у сервісних центрах.

Тільки цих причин достатньо, щоб розуміти — доцільніше доручити роботу спеціалісту, а не експериментувати, ризикуючи вивести девайс із ладу.

Заміна матриці ноутбука

Виникнення смуг, битих пікселів, затемнень у різних частинах екрана – ознаки, які кажуть власнику: “пора дзвонити в сервісний центр!”. Тому що своєчасно здійснена діагностика може запобігти заміні екрана ноутбука Sony, а ремонт обмежиться незначними і менш витратними фінансовими маніпуляціями.

Заміна клавіатури ноутбука

Правильна робота всіх клавіш – основна характеристика працездатного девайса. Заміна клавіатури ноутбука Sony може знадобитися, якщо:

  • мало місце недбале використання;
  • трапилося потрапляння рідини;
  • ударний механічний вплив (упала цегла та ін).

Незалежно від причини та складності проблеми, професіоналізм наших майстрів дозволяє нам гарантувати успішне відновлення роботи клавіатури.

Відновлення після залиття

Що робити, якщо залив клавіатуру ноутбука Sony? Як мінімум — не заливати його ще більше сльозами. Чим швидше буде викликаний майстер – тим більше шансів обійтися простими ремонтними роботами та витратити не так багато грошей. В іншому випадку виникнення корозійних процесів і, внаслідок цього, поломка, як мінімум, материнської плати практично гарантовані.

Ремонт корпусу ноутбука

Корпус складається з багатьох частин, але в результаті щоденної експлуатації основне навантаження посідає петлі та кришки. Скрип, люфт та банальне падіння можуть стати причиною необхідності ремонту кришки ноутбука Sony. Ціна процедури та її тривалість залежать від моделі та того, з якого матеріалу виготовлена деталь. Але в будь-якому випадку клієнт отримає на руки девайс абсолютно працездатним, а крім того ми даємо гарантію на всі виконані роботи.

Вызвать мастера​

    Викликати майстра