Телефони:

Працюємо по виїзду!

Режим роботи:

ПН-ПТ: 9.00 – 19:00
СБ, НД: 10:00 – 18:00

ITSERVICE

Працюємо по виїзду!

Режим роботи:

ПН-ПТ: 9.00 – 19:00

СБ, НД: 10:00 – 18:00

ITSERVICE

вирішення будь-яких
комп'ютерних проблем

Телефони:

Працюємо по виїзду!

Режим роботи:

ПН-ПТ: 9.00 – 19:00
СБ, НД: 10:00 – 18:00

Ремонт ноутбуків Toshiba

Японський бренд із оборотом близько $50 млрд спеціалізується на розробці найширшого спектра різноманітних товарів та послуг: від електроніки до IT-рішень у промисловому секторі. У тому числі потрібні і ноутбуки — в Україні термін «японець» означає довголіття та якість, чи то смартфон, авто чи гаджет. Наш СЦ забезпечить ремонт ноутбуків Toshiba вдома: у клієнта буде мінімум клопоту, потрібно лише вибрати час та викликати майстра. Висока кваліфікація та досвід майстрів мінімум від 6 років – наші переваги перед конкурентами.

Ціни на ремонт ноутбуків Toshiba

ПослугаВартість*
Заміна клавіатури ноутбука Toshiba450-500 грн.**
Відновлення після залиття1000-3000 грн.
Заміна матриці ноутбука Toshiba500 грн.**
Чистка системи охолодження ноутбука Toshiba500 грн.
Ремонт корпусу ноутбука Toshiba500-800 грн.**
*Виклик майстра безкоштовний при замовленні послуг на суму щонайменше 500грн
**До вартості послуги необхідно додати вартість комплектуючих

Чищення системи охолодження toshiba

За значенням для працездатності всього пристрою важливість системи охолодження

складно недооцінити. Важливо стежити за тим, щоб не виникав перегрів комплектуючих. Тому що від температурного режиму залежать:

  • продуктивність, яку демонструє пристрій зараз;
  • термін роботи, протягом якого не потрібно робити дорогий ремонт або заміну;
  • комфорт для користувача, оскільки перегрівання призводить до роботи кулера на повній потужності, а отже, високому рівню шуму.

Просте чищення ноутбука Тошиба, якщо вона виконуються з достатньою періодичністю, здатна позбавити багатьох потенційно небезпечних поломок.

Заміна матриці ноутбука toshiba

У разі виникнення проблем із зображенням (битий піксель, смуги, затемнення тощо) буде потрібна оперативна діагностика і, виходячи з її результатів, можлива заміна матриці ноутбука Toshiba. Тим більше, це доведеться робити, якщо екран розбитий. При цьому сама процедура заміни займає близько півгодини. Значно більше часу часом витрачається на пошук необхідної запчастини, тому що важливо встановити сертифіковану, оригінальну запчастину.

Відновлення після залиття toshiba

Пиво, чай, кола, вода, кефір — що тільки не заливають іноді користувачі клавіатуру. Велика помилка багатьох, коли залили ноутбук Тошиба: самостійно розібрати, поверхово протерти і знову ввімкнути залитий пристрій. Воно може включитися і продовжити працювати, ось тільки немає жодної гарантії, що рідина не потрапила в недоступні для рядового користувача місця і на початку роз’їдати важливі елементи, наприклад, на материнській платі. Тому відновлення повинен робити професіонал, який знає всі тонкощі.

Ремонт корпусу ноутбука toshiba

В яких ситуаціях може бути потрібний ремонт корпусу ноутбука Toshiba? Після падінь, виникнення раніше на сторонніх звуків (скрипів і т.п.), що спостерігалися при відкритті або закритті, збільшення щілин між частинами корпусу. Будь-яка така ситуація повинна стати причиною виклику майстра, тому що «ігнор» проблеми з великою часткою ймовірності її посилить і в подальшому доведеться вдаватися до більш дорогих ремонтних маніпуляцій.

Заміна клавіатури ноутбука toshiba

Відновлення працездатності клавіатури не є нічого складного, але тільки якщо здійснення даної задачі делеговано вузькопрофільного фахівця з СЦ. Якщо раптово виявився дефект (не набираються клавіші, некоректно спрацьовують кріплення та ін.) – ми продіагностуємо і за необхідності замінимо клавіатуру ноутбука Тошиба. Причому клієнт має можливість активувати опцію візиту майстра та здійснення всіх робіт вдома.

Вызвать мастера​

    Викликати майстра