Телефони:

Працюємо по виїзду!

Режим роботи:

ПН-ПТ: 9.00 – 19:00
СБ, НД: 10:00 – 18:00

ITSERVICE

вирішення будь-яких
комп'ютерних проблем

Телефони:

Працюємо по виїзду!

Режим роботи:

ПН-ПТ: 9.00 – 19:00
СБ, НД: 10:00 – 18:00

Ремонт та обслуговування ноутбуків МасВоок Apрle

 Більше 12-ти років тому, бренд Apple презентував свій новий унікальний пристрій – це був макбук. Він суто з зовні схожий на звичайний ноутбук, але при цьому має ряд відмінностей, зокрема – компактність, невелика вага, дисплей різних розмірів покращеної якості, розширений функціонал, який дає можливість вирішувати завдання різної складності. 

     Вкладаючи кошти в недешеву техніку компанії Apple, люди розраховували не тільки на багатофункціональність та зручність користування, але і на те, що придбана техніка порадує надійністю та довготривалою безперебійною роботою пристроїв.  Справді, за цей час макбуки зарекомендували себе як надійні пристрої і ремонт їм потрібен вкрай рідко.

     Але, якою б якісною та надійною техніка Apple не була, жоден виробник не може гарантувати її надійну та якісну роботу при недбалому ставленні користувача до свого пристрою. 90% усіх несправностей макбуків саме з винни їх власників.

     Якщо ноутбуки інших виробників власники іноді намагаються полагодити самостійно, то враховуючи високу ціну макбуків Apple, майже завжди їх власники шукають сервісний центр з ремонту своїх пристроїв. І це дуже правильне рішення – бо при не професійному підході до ремонту макбуків, Ви ризикуєте витратити набагато більшу суму на ремонт свого гаджета чи зовсім вивести його з ладу.

     Ремонт МасВоок Apple потрібно довіряти лише справжнім фахівцям, які мають досвід та знання у цій справі. І такими професіоналами по ремонту макбуків  Apple є наші фахівці ITService. 

 

      Переваги роботи з фахівцями ITService:

  • Швидкість виконання замовлення;
  • Професійне обладнання;
  • Досвід ремонту саме МасВоок Apple;
  • Працюємо на виїзд до замовника.

 

    Найпоширеніші звернення користувачів за ремонтом МасВоок Apple в ITService:

      1. Некоректна робота акумулятора. 

     Перший характерний сигнал розвитку проблеми – мінімальний час роботи в автономному режимі. Несправність може бути пов’язана як з акумулятором, так і з роз’ємом під зарядний пристрій. Найчастіше виконується заміна батареї або ЗП, ремонт роз’єму.

       2. Проблеми  IPS-матриці( пошкоджений екран)

     Спровокувати появу несправності можуть: відколи, тріщини скла, що виникли внаслідок падіння пристрою чи перенесених ударів; ушкодження екрана від механічного впливу; контакти з водою (попадання її всередину); пошкодження шлейфу матриці; різкі перепади температур.

     З. Збої програмно-системного забезпечення.

      В основі проблеми стоять непрофесійно проведена перепрошивка пристрою або неправильно виконане оновлення. 

     4. Попадання вологи.

Класичний випадок – пролили воду, чай, каву на клавіатуру – в результаті чого страждає клавіатура, трекпад або материнська плата.

     5. Очищення системи охолодження.

Основна причина проблеми – це пил, який проникає всередину пристрою та збирається у важкодоступних місцях. Це погіршує роботу системи охолодження та провокує хронічний перегрів пристрою. 

     6. Порушена робота клавіатури та її кнопок.

      Основне джерело несправності – це недбала експлуатація, що спричинила дані наслідки..

     7.  Несправності апаратного характеру.

     Ці несправності виявляють у вигляді відсутності реакціі включення чи виключення, підвищеного рівня шуму, який видає вентилятор (засмічення системи охолодження), відсутності зображення (причина – це обрив шлейфу), неможливості заряджання пристрою.

 

     Важливо! Ремонт макбука Apple, як і кожного іншого ноутбуку, має розпочинатись з проведення професійної  діагностики, яка дозволить визначити ступінь пошкодження та обрати спосіб його усунення. Та незалежно від характеру несправностей, важливо вжити термінових заходів для їх усунення – це гарантія того, що ремонт буде проведено оперативно та з найменшими грошовими затратами. 

Якщо Ви шукаєте професійних фахівців, до яких завжди можна звернутись для професійного та якісного ремонту комп’ютерної техніки, та зокрема для ремонту МасВоок Apple, – телефонуйте без вагань нашим фахівцям ITService! 

Вызвать мастера​

    Викликати майстра