Телефони:

Працюємо по виїзду!

Режим роботи:

ПН-ПТ: 9.00 – 19:00
СБ, НД: 10:00 – 18:00

ITSERVICE

Працюємо по виїзду!

Режим роботи:

ПН-ПТ: 9.00 – 19:00

СБ, НД: 10:00 – 18:00

ITSERVICE

вирішення будь-яких
комп'ютерних проблем

Телефони:

Працюємо по виїзду!

Режим роботи:

ПН-ПТ: 9.00 – 19:00
СБ, НД: 10:00 – 18:00

Складання та продаж комп’ютерів та ноутбуків

Бажаєте купити новий комп’ютер чи ноутбук, але не бажаєте переплачувати магазинам за надмірну комплектацію? Ми допоможемо вам зібрати новий комп’ютер із якісних комплектуючих під ваші потреби та завдання. А найголовніше – під ваш бюджет. Нашою компанією здійснюється продаж комп’ютерів та ноутбуків.
Сборка нового компьютера

Складання та купівля нового комп’ютера

Чому варто замовити складання комп’ютера у нас, а не купувати готовий комп’ютер у магазині? На це питання є кілька важливих відповідей:

  • ви можете заздалегідь обговорити всі варіанти конфігурації комп’ютера та дізнатися відразу його вартість;
  • складання може проводитися на ваших очах у вашій присутності у вас вдома;
  • ви можете вибрати спеціальні високопродуктивні комплектуючі для ігрового комп’ютера, а також крутий моддинг корпус для вашого ігромонстра;
  • ви можете, маючи спочатку обмежений бюджет, підібрати з нашим фахівцем саме ті комплектуючі, які забезпечать виконання ваших завдань на цьому комп’ютері;
  • проблема сумісності компонентів комп’ютера не буде вашою проблемою, ми підбираємо компоненти так, щоб вони працювали максимально злагоджено;
  • у разі проблем із роботою компонентів наш фахівець займеться їх ремонтом, вам не доведеться чекати тижнями, як у разі звернення до сервісу магазину;
  • Установка операційної системи, драйверів та потрібних саме вам програм проводиться нашим спеціалістом на вашому новому комп’ютері.

Для замовлення збирання зателефонуйте за нашими телефонами, вказаними вгорі або внизу сторінки.

Сборка пк под заказ

Складання та продаж комп’ютерів та ноутбуків

Так, все правильно, саме складання комп’ютера з вживаних комплектуючих дозволить дуже суттєво заощадити бюджет. Навіщо переплачувати за нові дорогі комплектуючі, якщо для повсякденних офісних або навчальних завдань вистачить і простого комп’ютера з компонентів. Для зберігання ваших важливих даних ми встановимо новий або б/в протестований робочий жорсткий диск hdd, або жвавий новий ssd, а ось процесор, пам’ять, відеокарту та материнську плату ми підберемо зі списку наявних комплектуючих.

Приклад б/в комп’ютера

На нових комплектуючих з процесором Intel Core i5(8-9 покоління) + 16gb ddr4 + video gtx1660 8gb + hdd 1tb = ціна близько 22 тис грн, а приблизно така ж збірка бу на Intel Core i5 2-3 покоління, 16Gb DDR3, відео gtx1050ti 4Gb, 1tb hdd = близько 12 тис грн за досить хорошу швидкодію.

б/у ноутбуки

Приблизно та сама ситуація і з покупкою ноутбуків. Ноутбук Б/У коштуватиме приблизно в 2 рази дешевше за новий, маючи приблизно однакові характеристики. Дозволити ноутбук за 14-15 тис гривень не кожен зможе, а ось ноутбук бу на швидкому та сучасному залізі за 7-8 тис. грн. це вже реальніше для тих, хто хоче заощаджувати. Приклад: ноутбук на Intel Core i5 10 покоління, 8гб пам’яті, 240 Гб SSD, коштує до 20 тис грн, а такий же бу ноутбук HP або DELL, привезений зі США на Intel Core i5 3 покоління, 8Гб пам’яті, 240Гб SSD = близько 8 -9 тис. грн. Причому якість компонентів у ноутбуках зі штатів набагато вища, ніж навіть у нових для українського ринку.

З усіх питань купівлі та збирання нових або б/у комп’ютерів та ноутбуків звертайтесь до наших спеціалістів за телефонами +380663537566, +380960722511, +380731373536.

Вызвать мастера​

    Викликати майстра