Телефони:

Працюємо по виїзду!

Режим роботи:

ПН-ПТ: 9.00 – 19:00
СБ, НД: 10:00 – 18:00

ITSERVICE

Працюємо по виїзду!

Режим роботи:

ПН-ПТ: 9.00 – 19:00

СБ, НД: 10:00 – 18:00

ITSERVICE

вирішення будь-яких
комп'ютерних проблем

Телефони:

Працюємо по виїзду!

Режим роботи:

ПН-ПТ: 9.00 – 19:00
СБ, НД: 10:00 – 18:00

Типові поломки ноутбука

 Якщо не працює ноутбук, у пересічного користувача починається паніка! Що не так,у чому причина та що робити далі! Щоб встановити точну причину поломки – необхідна фахова діагностика. Лише після такої діагностики можна визначити можливість ремонту та його вартість.

Та ми спробуємо у цій статті розібрати самі типові “проблеми” ноутбуків:

 

  • механічні поломки корпусу ноутбуку
  • поломка зарядки та клавіатури
  • несправності материнської плати ноутбука
  • поломка матриці, петель, шлейфу ноутбука
  • проблеми з відеокартою ноутбука
  • проблеми жорсткого диску ноутбука
  • проблеми з системою охолодження ноутбука
  • програмні проблеми ноутбуків.

 

     Корпус ноутбука – це та складова ноутбука, яка одна з перших приймає на себе фізичну взаємодію з користувачем. Його несправність не є критичною для роботи, але створює купу незручностей для користувача. Зазвичай пошкоджується не весь корпус, а його окремі складові, які підлягають заміні – це верхня кришка екрану та петлі, защіпки,іноді кришка бази. Пошкодження корпусу можна виправити, тому не створюємо собі зайвих не зручностей! І ще, вагомий аргумент – не забувайте, що такі пошкодження виглядають зовсім не естетично!

 

     Проблеми з блоком живлення та клавіатурою. Мабуть, найбільш часта поломка ноутбука пов’язана з його живленням. Ремонт блоку живлення ( зарядки, БЖ) має резон, якщо є обрив чи замикання у кабелі чи разйомах. В інших випадках блок живлення простіше замінити на новий. 

     Симптоми пошкодженого БЖ:

-не заряджається ноутбук;

-не включається;

-немає індикації заряду на виключеному ноутбуку;

-немає напруги на розйомах.

 

     Клавіатура ноутбука зазвичай виходить з ладу через попадання рідини чи через механічне пошкодження. Ремонт з малими зусиллями можливий лише окремих клавіш, а ось замінити всю клавіатуру повністю – тут треба мати навички та знання, а також розуміти, що для конкретного ноутбука потрібна певна клавіатура і навряд чи підійде люба інша через різницю в кріпленні, формі, шлейфі…

     Найбільш серйозна поломка – це вихід з ладу материнської плати. Ремонт материнської плати дорогий та зазвичай пов’язаний із заміною BGA мікросхем. Тут потрібно ретельно перевірити професіоналізм фахівця! Звертайтесь за ремонтом материнської плати лише до перевірених фахівців, таких як наші фахівці в ITService, адже це складний та клопіткий процес. Але ремонт материнської плати – це завжди дешевше ніж купівля нової материнської плати!

 

     Несправність відеокарти ноутбука. Більшість відеокарт ноутбуків є впаяними, це коли елементи відеоадаптера розміщені на материнській платі. При поломці такої відеокарти потрібно замінювати відеочіп, тобто проводити складну процедуру перепайки мікросхем. Та на жаль, багато мікросхем не витримують велику кількість перепайок, тому ремонт відеокарти доцільно здійснювати шляхом заміни відеочіпа на новий.

 

     Найпоширеніша проблеми жорсткого диску ноутбука( HDD)- це пошкодження магнітної поверхні диску, в результаті якого пошкоджується магнітний ярус та дані. Якщо пошкодження виникають програмного характеру – їх можна усунути, але якщо апаратні – їх неможливо виправити.

 

     Система охолодження ноутбука. Коректна робота системи охолодження ноутбука відіграє дуже важливу роль у загальній роботі пристрою. При її поломці користуватися ноутбуком не можна, через великий ризик виходу з ладу материнської плати, відеокарти та інших пристроїв. Зазвичай вихід з ладу системи охолодження відбувається через поломку вентилятора, його забитість пилюкою, а також через розгерметизацію теплової трубки. Тому потрібно робити вчасно очищення Вашого ноутбуку від забруднень.

 

     Програмні проблеми ноутбуків – є досить поширеним явищем, зокрема це помилки файлової системи, неправильні драйвера, несумісні програми, а також пошкоджені файли… Програмні неполадки нескладно діагностувати за допомогою спеціальних програм та досить швидко їх можна усунути. 

 

     Звичайно, існує ряд інших несправностей ноутбуків, які ми не охопили в даній статті, але ми намагались висвітлити найбільш поширені.

 

     Ми можемо впевнено сказати, що професіонали ITService, покладаючись на свій багаторічний досвід та набуті знання, легко справляться із ремонтом будь якої складності. З нами Ваша техніка в надійних руках!

 

     Не витрачайте свій час на транспортування техніки по місту, просто зателефонуйте в наш ITService, та ми запропонуємо візит нашого фахівця до Вас у зручний час! 

 

Вызвать мастера​

    Викликати майстра