Телефони:

Працюємо по виїзду!

Режим роботи:

ПН-ПТ: 9.00 – 19:00
СБ, НД: 10:00 – 18:00

ITSERVICE

Працюємо по виїзду!

Режим роботи:

ПН-ПТ: 9.00 – 19:00

СБ, НД: 10:00 – 18:00

ITSERVICE

вирішення будь-яких
комп'ютерних проблем

Телефони:

Працюємо по виїзду!

Режим роботи:

ПН-ПТ: 9.00 – 19:00
СБ, НД: 10:00 – 18:00

Сьогодні висока небезпека проникнення вірусного програмного забезпечення в домашній або офісний комп’ютер. Тому видалення комп’ютерних вірусів — дуже потрібна послуга. Сучасне суспільство в контексті технологій розвивається рекордними темпами, все йде в онлайн. Одним із наслідків цього є активізація різних хакерських груп та розробка нових вірусних програм. Встановлення антивірусу – це, звичайно, правильно, але далеко не завжди такий крок є панацеєю. Профілактика та видалення вірусів силами фахівців сьогодні стало нормою у повсякденному житті.

Видалення вірусів вдома

Найбільш ефективне вірусне програмне забезпечення якраз тому і небезпечне, що здатне успішно ховатися від стандартної антивірусної перевірки. Але далеко не завжди можна транспортувати громіздкий стаціонарний ПК або навіть ноутбук в сервісний центр. Тому IT Service пропонує:

  • діагностику, здебільшого це можливо дистанційно;
  • якщо проблема зависань та гальм ПК пов’язана саме з вірусами – здійснення професійного чищення комп’ютера від сміття та вірусів;
  • після закінчення процедури – повне тестування комп’ютера.

Крім того, професійний майстер дасть консультацію щодо доцільності встановлення того чи іншого антивірусу та особливостей його експлуатації.

Небезпека неправильного видалення вірусів

Зараз у мережі інтернет часто можна натрапити на рекламу маловідомого програмного забезпечення, за допомогою якого, нібито, можна самостійно встановити драйвера, видалити віруси з ПК, прискорити роботу тощо. Використовувати такого роду ПЗ не рекомендуємо, якщо вже і встановлювати антивірусне ПЗ, то тільки від відомих компаній:

  • ESET;
  • Kaspersky
  • Dr Web;
  • Symantec;
  • та ін.

Але завантажувати дистрибутиви потрібно лише з офіційного веб-сайту. Однак важливо розуміти, що можливості таких програм обмежені. Гарантію видалення всіх небезпечних програм вони не можуть дати, плюс часом помиляються, порушуючи коректну роботу ПК. Тому оптимальний варіант — замовлення послуги у професійного майстра.

Видалення вірусів з комп’ютера: ціна у Дніпрі.

Компанія IT Service, виходячи з рівня професіоналізму та багаторічного досвіду, може запропонувати найвигіднішу вартість чищення комп’ютера від сміття та непотрібних файлів. Одночасно проведемо повну діагностику і гарантуємо на 100% видалення вірусів вдома або в офісі. А потім повністю протестуємо роботу ПК. Крім того, при необхідності перевіримо стан вашого комп’ютера і дамо професійні рекомендації щодо максимально продовжити термін його безперебійної роботи.

Викликати майстра

    Вызвать мастера​