Телефони:

Працюємо по виїзду!

Режим роботи:

ПН-ПТ: 9.00 – 19:00
СБ, НД: 10:00 – 18:00

ITSERVICE

вирішення будь-яких
комп'ютерних проблем

Телефони:

Працюємо по виїзду!

Режим роботи:

ПН-ПТ: 9.00 – 19:00
СБ, НД: 10:00 – 18:00

У роботі комп’ютерної периферії існує безліч аспектів. Чи йдеться про встановлення вай фай принтера, сканера – під різними операційними системами ті чи інші пристрої можуть не працювати, або працювати, але з постійними помилками тощо. Часто виникає ситуація, коли драйвери пристроїв неможливо знайти або встановити під нову ОС (Windows 10, наприклад). Встановлення та налаштування мережевого принтера, МФУ — послуга, яку бажано замовляти у досвідченого професіонала, що володіє необхідними навичками. Таким чином можна уникнути нервування з налаштуваннями підключення до принтера по Wi-Fi.

Підключення та налаштування принтерів, сканерів, МФУ

Як показує практика, недосвідчена людина з великою часткою ймовірності витратить кілька годин часу, поки зможе розібратися, як правильно самостійно виконати, наприклад, установку бездротового принтера так, щоб усе працювало без збоїв. Тому що швидке та успішне виконання деяких робіт потребує банальної наявності досвіду та вузькопрофільних знань. IT Service надає послугу підключення принтера до Макбука, на Віндовс, а також будь-який тип інсталяції комп’ютерної периферії. Найголовніше: гарантуємо безперебійне функціонування встановленого пристрою, тому що всі роботи виконуватиме спеціаліст, який понад 6 років займається встановленням та налаштуванням сканерів, МФУ.

Підключення принтера: ціна у Дніпрі

IT Service виконає вищезгаданий тип роботи, також підключення та налаштування МФУ та будь-якої іншої периферії за найбільш вигідною ціною у Дніпрі. Наш майстер все зробить вдома, в офісі, підключить один або кілька девайсів. Чому ми можемо запропонувати таку вартість? Логіка проста:

  • досвідчений професіонал працює не тільки якісно, а й значно швидше за новачка;
  • за 1 одиницю часу можна виконати більше замовлень;
  • відповідно, є можливість запропонувати найбільш привабливу ціну, особливо якщо враховувати гарантію якості та стабільну роботу пристрою після підключення нового принтера до комп’ютера.

Саме таким чином IT Service забезпечує встановлення принтера на Mac OS та інші подібні роботи швидко та за чесною вартістю. Якщо потрібно виконати налаштування принтера, вартість цієї послуги, а також інших можна дізнатися на нашому сайті (сторінка «Ціни»). Крім того, ми завжди готові відповісти на уточнюючі питання телефоном, у Вайбері, Телеграмі.

Викликати майстра
    Визвать мастера​