Телефони:

Працюємо по виїзду!

Режим роботи:

ПН-ПТ: 9.00 – 19:00
СБ, НД: 10:00 – 18:00

ITSERVICE

Працюємо по виїзду!

Режим роботи:

ПН-ПТ: 9.00 – 19:00

СБ, НД: 10:00 – 18:00

ITSERVICE

вирішення будь-яких
комп'ютерних проблем

Телефони:

Працюємо по виїзду!

Режим роботи:

ПН-ПТ: 9.00 – 19:00
СБ, НД: 10:00 – 18:00

Установка и настройка Wi-Fi роутеров
Встановлення та налаштування Wi-Fi роутерів

Не всі знають, але Україна — один із світових лідерів із сукупності ціни та легкості отримання доступу до «всесвітнього павутиння». Незалежно від добробуту сім’ї, у більшості будинків та квартир українців є роутер, який приймає інтернет по дроту, та роздає по квартирі. При цьому практично немає людини, яка хоча б раз не мала проблем з організацією внутрішньоквартирної мережі, якщо йдеться про роздачу по Wi-Fi. Всі аксесуари мають свої особливості, тому часто доводиться викликати професіонала. Компанія IT Service забезпечить оперативне підключення зі 100% гарантією працездатності.

Ціни на встановлення та налаштування Wi-Fi роутерів

ПослугаВартість*
Налаштування роутера (TP-Link, D-Link, Tenda, Netis)400 грн.
Налаштування роутера Mikrotik/Keenetic600 грн.
*Виклик майстра безкоштовний при замовленні послуг на суму щонайменше 700грн

Особливості підключення та налаштування Wi-Fi роутера

Найчастіше після того, як провід був вставлений у відповідний роз’єм на девайсі, що приймає, підключення активується в автоматичному режимі. Але іноді необхідно вводити додаткові дані, а це вже залежить від провайдера. Також можуть виникнути безліч нюансів із «взаємодією» Wi-Fi роутера з технікою, що приймає сигнал, наприклад, сучасним телевізором. У загальному випадку послідовність дій, спрямованих на коректне підключення ПК/ноутбука та інших пристроїв:

  1. у разі дротового підключення — дріт приєднується до пристрою.
  2. здійснюється вхід у налаштування девайсу.
  3. задається ім’я мережі, пароль, за необхідності обмежується доступ окремих пристроїв, регулюються параметри безпеки і т.д.
  4. виконується тестування на стабільність роздачі та відсутність обривів зв’язку, у результаті клієнт отримує 100% працездатну систему роздачі інтернету.

Можна витратити багато часу на вивчення особливостей самостійного здійснення всієї процедури налаштування вайфай роутера. Але часто в результаті спостерігаються: гальмування, урвища і т.д. І головне — складно розібратися в причині: чи винен провайдер, чи сам роутер, а може взагалі десь захід у квартиру провід пошкодився. Набагато простіше (і зрештою дешевше, бо правило «час — гроші» ніхто не скасовував) замовитиме послугу у фахівців. Майстри, що працюють у IT Service, мають досвід від 6 років, тому зможуть підключити будь-який девайс.

Налаштування вай фай роутера: майстер у Дніпрі

IT Service спеціалізується на комплексному догляді за комп’ютерною технікою, здійсненні всіх робіт з периферійними пристроями та наданні супутніх послуг. Працюємо як з приватними особами, так з організаціями, підключимо один або кілька пристроїв незалежно від його віку, моделі, виробника, провайдера. Замовити послугу рекомендуємо наступним чином: зателефонувати (номери присутні на сторінці «Контакти»), надіслати повідомлення до Вайбер/Телеграм або зробити замовлення через онлайн-форму на сайті.

Вызвать мастера​

    Викликати майстра