Телефони:

Працюємо по виїзду!

Режим роботи:

ПН-ПТ: 9.00 – 19:00
СБ, НД: 10:00 – 18:00

ITSERVICE

Працюємо по виїзду!

Режим роботи:

ПН-ПТ: 9.00 – 19:00

СБ, НД: 10:00 – 18:00

ITSERVICE

вирішення будь-яких
комп'ютерних проблем

Телефони:

Працюємо по виїзду!

Режим роботи:

ПН-ПТ: 9.00 – 19:00
СБ, НД: 10:00 – 18:00

Встановлення програм для дизайну на macOS

Часто дизайнеру потрібно виконати встановлення Adobe Illustrator, а також інших професійних програм подібного роду. Обов’язковою умовою стабільності роботи програмного забезпечення є виконання інсталяції відповідно до всіх правил та технічних особливостей. В першу чергу, в контексті сумісності програм, які вже є і працюють на комп’ютері або ноутбуку. На практиці часто можна зіткнутися з ситуацією, коли при встановленні програми виникає безліч неприємних сюрпризів. Щоб не витрачати багато часу і сил на вирішення подібних проблем, рекомендується доручати встановлення InDesign на macOS та інших програм професійному майстру. Установка програм для дизайну на macOS – послуга, яку надає наша компанія.

Переваги встановлення ПЗ у IT Service

Самостійна інсталяція програмного забезпечення не є чимось складним. Це схоже на керування автомобілем — мільйони людей легко справляються. Але щоб водити справді добре, необхідно мати багаторічний досвід. Спеціаліст IT Service:

  • проаналізує продуктивність ноутбука/ПК, вибере оптимальну версію встановлюваного ПЗ;
  • виконає встановлення Illustrator на mac, а також інших програм у повній відповідності до вимог;
  • протестує роботу програми, підтвердивши і продемонструвавши її повну працездатність та відсутність будь-яких проблем та помилок.

Установка Adobe на Mac ¦начебто все теоретично нескладна, але на практиці гарантувати необхідний результат, при цьому зробити все швидко, не потрапляючи в проблемну ситуацію (помилки, проблеми з несумісністю тощо), може лише професіонал. Тому що новачкам, на відміну від досвідченого майстра, часом потрібне багатогодинне виявлення суті проблеми та методів її вирішення.

Послуга Вартість*
Установка програм для дизайну на MacOS, ціна за 1 шт. 400 грн.
*Виклик майстра безкоштовний при замовленні послуг на суму щонайменше 700грн

Установка ПЗ — ціна в Дніпрі та умови

Будь-який тип обслуговування програмного забезпечення, будь то встановлення фотошопу на мак та інших видів ПЗ – один з основних видів нашої діяльності, в якій ми вже понад 6 років є професіоналами. Підтвердженням цього є велика кількість відгуків від постійних клієнтів, які замовляють встановлення Illustrator, InDesign на MacBook. Проконсультуватися або зробити замовлення можна, скориставшись одним із способів, наведених на сторінці «Контакти». Інсталяцію ПЗ, як і будь-яке сервісне обслуговування комп’ютерної техніки, у Дніпрі також можна замовити на будинок.

Вызвать мастера​

    Викликати майстра