Телефони:

Працюємо по виїзду!

Режим роботи:

ПН-ПТ: 9.00 – 19:00
СБ, НД: 10:00 – 18:00

ITSERVICE

Працюємо по виїзду!

Режим роботи:

ПН-ПТ: 9.00 – 19:00

СБ, НД: 10:00 – 18:00

ITSERVICE

вирішення будь-яких
комп'ютерних проблем

Телефони:

Працюємо по виїзду!

Режим роботи:

ПН-ПТ: 9.00 – 19:00
СБ, НД: 10:00 – 18:00

Встановлення офісних програм на macOS

Сервісний центр IT Service виконує встановлення будь-яких програм macOS, у тому числі офісних додатків. Такі програми призначені для роботи з текстом, даними – найбільш потрібні як з професійної точки зору, так і для роботи на домашньому комп’ютері або ноутбуку. При цьому постійно з’являються нові програми, а також оновлення для вже існуючих. Встановлення Microsoft Office for Mac 2019 як і ряду інших програм — одна з послуг, яку можна замовити в IT Service. Багато клієнтів просять також виконати встановлення Acrobat Pro: ПЗ для професійної обробки файлів pdf.

Особливості встановлення офісного програмного забезпечення на macOS

Кількість користувачів продукції Apple зростає – позначається запит на надійність та якість комп’ютерної техніки. Але далеко не завжди людина, яка перейшла “з Windows на Mac” зможе відразу розібратися в тому, як правильно провести установку офісу на мак або іншого програмного забезпечення. Фахівці IT Service:

  • оцінять конфігурацію та продуктивність ноутбука, ПК;
  • проконсультують щодо оптимальної версії програми;
  • виконають установку програм на макбук дотримуючись всіх правил з погляду сумісності ПЗ;
  • протестують – для забезпечення повної працездатності.

Офісні програми повинні працювати швидко і без збоїв навіть на не найновіших комп’ютерах — і грамотне встановлення програм на macOS силами майстра IT Service забезпечить саме такий результат. В результаті замовник уникне безлічі клопоту, які можуть виникнути, якщо не мати достатній досвід.

Установка MS Office на mac: ціна, терміни

Вартість будь-якого типу робіт, які проводяться нашими спеціалістами, вказана на сторінці «Ціни». Дуже потрібна послуга — встановлення програм на iMac, макбук вдома в Дніпрі, оскільки виїзд спеціаліста за вказаною адресою та виконання робіт на місці дозволить клієнту заощадити багато часу. Замовлення можна зробити такими способами:

  • через онлайн форму на сайті;
  • зателефонувавши за вказаними телефонами;
  • написавши в Телеграм, Вайбер.

Послуга Вартість*
Встановлення офісних програм на macOS 400 грн.
*Виклик майстра безкоштовний при замовленні послуг на суму щонайменше 700грн


Ми працюємо не тільки з приватними особами, але й з організаціями, які мають значну кількість комп’ютерів. Установка офісних програм на macOS – завдання, яке наші досвідчені майстри виконували сотні разів у різних умовах. При цьому вартість такої послуги у IT Service найбільш вигідна у Дніпрі.

Вызвать мастера​

    Викликати майстра