Телефони:

Працюємо по виїзду!

Режим роботи:

ПН-ПТ: 9.00 – 19:00
СБ, НД: 10:00 – 18:00

ITSERVICE

Працюємо по виїзду!

Режим роботи:

ПН-ПТ: 9.00 – 19:00

СБ, НД: 10:00 – 18:00

ITSERVICE

вирішення будь-яких
комп'ютерних проблем

Телефони:

Працюємо по виїзду!

Режим роботи:

ПН-ПТ: 9.00 – 19:00
СБ, НД: 10:00 – 18:00

Фахівці, які вміють якісно працювати з фотографіями і мають навички роботи з дуже великими функціональними можливостями сучасного ПЗ (Photoshop, luminar, Pixelmator і т.д.) – дуже затребувані. Програмне забезпечення, яке дозволяє на професійному рівні виконувати обробку фотографій, буде гарантовано швидко та стабільно працювати на пристроях під macOS. Єдина вимога для цього – виконати правильне встановлення Capture One на mac або будь-якої іншої програми, з урахуванням всіх вимог виробника. Встановлення програм обробки фотографій на macOS здійснюється нашою компанією.

Встановлення програм обробки фотографій на macOS

Забезпечення найкращої продуктивності під час експлуатації програми вимагає виконання наступних кроків при установці Luminar, Pixelmator Pro та інших програм:

  • проаналізувати конфігурацію комп’ютера, і навіть перелік вже встановленого ПЗ;
  • врахувати продуктивність; вибрати оптимальну версію програми;
  • для установки Photoshop на mac, як і у випадку з будь-яким іншим програмним забезпеченням, використовувати виключно офіційний дистрибутив, а не завантажений на сторонніх веб-ресурсах;
  • після процедури виконати професійне тестування, яке підтвердить відсутність будь-яких проблем.

Сервісний центр IT Service пропонує послугу установки Pixelmator та інших програм на будь-який пристрій від Еппл. При цьому наш фахівець готовий виконати усі необхідні роботи у Дніпрі вдома.

Чому краще замовити встановлення програм в IT Service

«Золота середина» між прагненням заощадити та необхідністю забезпечити якість та надійність при встановленні будь-яких програм на macOS – оптимальний варіант. Якщо доручити завдання встановлення ПЗ недосвідченій людині, то вкрай ймовірно, що після встановлення програм на макбук, iMac доведеться вирішувати такі проблеми:

  • некоректна робота програмного забезпечення, непояснені перезавантаження;
  • несумісність з іншими програмами;
  • постійні «гальма» та «підвисання».

ПослугаВартість*
Установка програм обробки фотографій на macOS, ціна за 1 шт.400 грн.
*Виклик майстра безкоштовний при замовленні послуг на суму щонайменше 700грн

Установка Photoshop, вартість якої в IT Service більш ніж демократична, як і інших програм для роботи з фотографіями, слід доручати професіоналам. Доведено досвідом більшості користувачів, що таке рішення не лише доцільне з погляду мінімізації тимчасових витрат, але й з фінансової точки зору найвигідніше. Тому що згодом не доведеться виправляти помилки новачка, встановлюючи програмне забезпечення через проблеми.

Вызвать мастера​

    Викликати майстра