Телефони:

Працюємо по виїзду!

Режим роботи:

ПН-ПТ: 9.00 – 19:00
СБ, НД: 10:00 – 18:00

ITSERVICE

Працюємо по виїзду!

Режим роботи:

ПН-ПТ: 9.00 – 19:00

СБ, НД: 10:00 – 18:00

ITSERVICE

вирішення будь-яких
комп'ютерних проблем

Телефони:

Працюємо по виїзду!

Режим роботи:

ПН-ПТ: 9.00 – 19:00
СБ, НД: 10:00 – 18:00

Хорошому проектувальнику ніщо не повинно заважати — і насамперед збої в програмному забезпеченні. А для цього знадобиться проведення професійної установки AutoCAD на mac, ArchiCAD та іншого сучасного ПЗ. Установка програм для проектування на macOS – послуга, яку надає наша компанія.

Фахівці IT Service забезпечать виконання будь-якого типу робіт, пов’язаних з обслуговуванням програмного забезпечення: встановлення Автокад на мак та інших необхідних програм, чищення системи, деінсталяція тощо. І особливо важливо, щоб уникнути втрати важливих даних, професійно встановлювати ПЗ для проектування.

Встановлення програм для проектування на macOS

Фахівці сервісного центру IT Service зможуть виконати інсталяцію будь-якого програмного забезпечення, яке використовується у проектуванні під операційною системою macOS. В тому числі (використовуючи різні інструменти, такі як BootCamp Assistant, Parallels):

  • AutoCAD, Fusion 360 — установка на macOS цього програмного забезпечення вкрай затребувана у професійних проектувальників;
  • ArchiCAD. Встановлення на MacBook цієї програми багатьма архітекторами називається “кращим рішенням”;
  • SolidWorks, КОМПАС-3D (потрібне використання додаткового ПЗ) та інші.

У кожному конкретному випадку можуть бути свої особливості, вимоги до комплектуючих, особливо відеокарти і т.д. Все це обов’язково враховується нашим спеціалістом. В результаті замовник отримує ПК/ноутбук з оптимально встановленою програмою, що швидко працює.

Переваги роботи з IT Service

Вартість послуг вказана на сайті «Ціни». Ми пропонуємо дуже демократичні ціни, одночасно забезпечуючи високу якість виконання установки ArchiCAD на macOS та інших робіт. Кількість постійних клієнтів, як і замовлень, зростає, а забезпечується кількома факторами:

  • завжди своєчасне виконання установки програм;
  • високий професіоналізм та відповідальність майстрів IT Service;
  • можливість замовити весь комплекс послуг із сервісного обслуговування, включаючи встановлення програм, в одному місці.

ПослугаВартість*
Установка програм для проектування на MacOS, за 1 шт.400 грн.
*Виклик майстра безкоштовний при замовленні послуг на суму щонайменше 700грн

Замовити установку Архікад на мак та інших програм можна на сайті в режимі онлайн за допомогою спеціальної форми замовлення, по телефону, у Вайбері або Телеграмі. Працюємо з організаціями, приватними особами — зробимо все оперативно та якісно, за будь-яких умов: вдома, в офісі тощо. Тож будемо раді будь-яким формам співпраці!

Вызвать мастера​

    Викликати майстра