Телефони:

Працюємо по виїзду!

Режим роботи:

ПН-ПТ: 9.00 – 19:00
СБ, НД: 10:00 – 18:00

ITSERVICE

Працюємо по виїзду!

Режим роботи:

ПН-ПТ: 9.00 – 19:00

СБ, НД: 10:00 – 18:00

ITSERVICE

вирішення будь-яких
комп'ютерних проблем

Телефони:

Працюємо по виїзду!

Режим роботи:

ПН-ПТ: 9.00 – 19:00
СБ, НД: 10:00 – 18:00

Підвищення активності продаж товарів та послуг в онлайн призводить до зростання попиту на фахівців відповідних професій. Серед яких не останнє місце займають дизайнери, які працюють з такими програмами, як Adobe Illustrator, установка якого, як і інших подібних програм – одна з основних спеціалізацій майстрів IT Service. При цьому не важливо, чи йдеться про використання ПЗ вдома або в офісі, про один ПК або сотню. У будь-якому випадку здійснимо установку Photoshop, вартість якої у нас найвигідніша у Дніпрі, швидко, якісно та з гарантією. Звідки така впевненість? Відповідь проста: багаторічний досвід роботи та велика кількість постійних клієнтів. Встановлення програм для дизайну здійснюється нашою компанією.

Встановлення програм для дизайну

Установка Photoshop: ціна цієї та інших послуг

Пропонуємо широкий спектр послуг, пов’язаних з обслуговуванням комп’ютерної техніки, у тому числі всі види робіт з ПЗ. Починаючи з операційної системи, антивірусів та закінчуючи установкою Illustrator та низки найбільш затребуваних програм, необхідних для роботи дизайнера. У цьому контексті пропонуємо такі послуги:

Встановлення 3ds Max. Для цього необхідно наслідувати певну процедуру, про що є безліч «мануалів» у мережі, причому досить заплутаних. Час дизайнера коштує чимало, тому має сенс виконання такого завдання доручити досвідченій людині, яка зробить усе максимально швидко.
Установка Corel. Небезпека самостійної установки в тому, що це ПЗ для роботи з векторною графікою, будучи завантаженим з ненадійного джерела, з великою ймовірністю може бути заражене вірусами. Крім того, у процесі може виникнути безліч нюансів. Наприклад, видалити повністю стару версію — не найпростіше завдання для новачка.
Установка V Ray. Пошуковий запит “проблема з установкою Vray” виник не просто так – багато хто навіть досвідчені користувачі не завжди можуть зробити це самостійно.

Окрім вищезазначеного ПЗ, виконуємо установку Corona Render, а також Lightroom, InDesign, Bridge, CorelDRAW, SketchUP тощо. І завжди гарантуємо 100% працездатність. А вартість всіх послуг є на нашому сайті – на сторінці «Ціни».

Ціни на встановлення ПЗ

Послуга**Вартість*
Установка програм для дизайну (Adobe Photoshop, Illustrator, InDesign, Bridge, CorelDRAW, SketchUP Pro)400 грн.
*Виклик майстра безкоштовний при замовленні послуг на суму щонайменше 700грн
**При замовленні установки 3 та більше програм можлива знижка

Переваги співпраці з IT Service

Установка Фотошопу — послуга вкрай популярна у Дніпрі, але й будь-яке подібне завдання виконаємо однаково якісно. Ми, як ніхто краще, розуміємось на будь-якій комп’ютерній техніці, маємо багаторічний досвід установки, видалення, переустановки безлічі програм. Готові організувати оперативний виїзд та виконання будь-яких робіт, пов’язаних із сервісним обслуговуванням ПК та ноутбуків. Видаємо гарантію на всі виконані роботи. Як зв’язатися з нами? Інформація про це вказана на сторінці «Контакти».

Вызвать мастера​

    Викликати майстра